KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 418 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Fırat usta belli ki bir şeyler duyup bunu yazma gereği hissetmiş. Böyle bir şey düşünen olduysa keşke bunu Fırat ustanın kendisine direk söyleseydi. Bizler gibi yaşını almış, olgun denilecek insanlar problemlerini açıkça paylaşabilmeli. Admin bile olsak burası bir ocaktır , bu gün bizler oluruz, yarın başka arkadaşlar devralır sorumluluğu.

Zaman içerisinde hepimizin anlaşamadığı kişiler ve olaylar olmuştur, insanlar var oldukça bundan kaçamayız. Beceri bu tür durumlarda bununla kırmadan, dökmeden anlaşma zemini bulmaktır. Anlaşamıyorsak bile kimsenin bizimle aynı düşüncede olma zorunluluğu olmadığını kabul etme erdemini gösterebilmeliyiz. Tek bir şeye müsamaha olmaz o da bir allah kulunun bizim yüzümüzden ziyana uğraması. Bunun dışında her şey konuşulup, fikir beyan edilebilir.

Fırat ustamızın burada bulunmasından veya ettiği sohbetlerden ben kişi olarak memnunum. O burada fikir vereyim, görüş beyan edeyim diye durmuyor. Sohbet ve arkadaşlıkları için duruyor. söylediği tarzda çay kahve konusunda bir rahatsızlık hisseden arkadaş varsa eğer çay ocağı değil diğer konuları okuyarak vaktini değerlendirebilir. Zaten Fırat usta çay sohbetini çok nadiren çay ocağı dışındaki yerlerde söylese bile bu da şikayet edilecek gibi bir sorun değildir ki zaten bu kendisine söylense o da tamam der geçer bunu sorun asla yapmaz.

Son günlerde forum düzeni konusunda bahsettiğim gibi kifayetsiz insanlar ortaya çıkıp düzen bozmaya çalışıyor. Şu an bu tip şeylerle uğraşmanın, bunları problem haline getirmenin bu tip insanların ekmeğine yağ süreceğinin farkında olalım.

Hepinize saygılarımı sunuyorum.
Gardaşım seninle bu konuyu istişare ettik kim ne diyorsa desin artık takmıyorum zoruma giden tek şey delikanlıca bana desinler ne sıkıntıları varsa ozelime yazsınlar yanlış tek kelime etmem, konuyu uzatmiyacagım kapatın tek derdim ve üzüntüm doğal olarak aklıma iki kişi geldi acaba dedim ama onlarda hakkını helal etsin ne olur ne olmaz hatta bütün üyeler hakkınızı helal edin benim bir hakkım varsa herkes helal olsun konuyu kapattım daha bu konuda bu olay hakkında ne yazarım nede cevap veririm

Moderatör tarafında düzenlendi:

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Rahatsız olan rahatsız olmayacağı bir konu açar, orada çayını demler, kahvesini içer.
Bu çay ocağını ben açtım kardaşım. 4.161nci mesajını ben yazıyorum. 418nci sayfa olmuş benim sayfa ayarlarıma göre.
Ve bu çay ocağının işletmecisi sensin @Deli Fırat abim.

Rahatsız olan kimse bu ÇAY OCAĞINA girmesin. Gitsin kendisine yeni bir çay ocağı yada KAFETERYA açsın.
Biz bundan rahatsızlık duymayacağımız gibi, arasıra oraya da uğrar çayımızı kahvemizi içeriz.

Ben mesajlarını okudum da Allah cc biliyor şöyle düşündüm: Tüm sosyal ağalardan sitelerden uzak kalacak.
Ama sebebin bu rahatsızlık olması durumu değiştirir.

Rahatsız olan, site kurallarının aksine bir durum varsa bunu belirtmelidir.

Kurallar ihlal edilmiyorsa, kimin gönlünde ne sorunu var bizi de çok alakadar etmiyor.
Sen kal, rahatsız olan kimse o bu çay ocağına girmesin inşallah.
Eyvallah bayram abim problem yok ben konuyu kapatım

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Eyvallah değerli abim.
@Deli Fırat abim bunları yazdığında, bende kalbimde (haberin vardır diye) ilk sana sitem etmiştim. 🙂
Cevabın 10 numara.
Bu Çay ocağı senin ve @Deli Fırat ta bizim Kral Çaycimiz.
Bu nezih mekânda onun Çayını, padişahın sarayındaki bal şerbetlerine değişmem 🙂🙂
Eyvallah gardaşım baş tacısın 🌹

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
ALLAH razı olsun benim güzel abem. Ellerinden öpmüşüm. Hamdolsun iyidir. Azda olsa kontrollü rutin yürüyüş yapabiliyor abi. Sen nasılaın iyisin İnş’ALLAH. 🙂🤲🤲🤲🤲🤲
İyi olduğuna sevindim gardaşım rabbim tez elden ayaklanmayı nasip etsin inşallah kıymetli gardaşım bende iyiyim yıl sonu temposu canımı sıkacak kadar bile vaktim yok 1ayın 15 ne kadar böyle geçer devir işlemleri hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
İyi olduğuna sevindim gardaşım rabbim tez elden ayaklanmayı nasip etsin inşallah kıymetli gardaşım bende iyiyim yıl sonu temposu canımı sıkacak kadar bile vaktim yok 1ayın 15 ne kadar böyle geçer devir işlemleri hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
Âmin abi Âmin İnş’ALLAH. ALLAH hepimiİn hakkında en hayırlı olanı nasib etsin İnş’ALLAH. 🤲🤲🤲 abe bana müsade gecen hayrolsun. Ellerinden öpmüşüm tekrardan. 🤲🤲🤲

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt