KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 58 | Define işaretleri ve anlamları

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Bu iki haftadır sağ elimde parmaklarda karıncalanma oluyor acep bende içsem iyi gelirmi

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Dahiliye yaptım ilaç yazdı sen karışımın tarifini yaz bakalım 😏

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
zencefil zerdeçal çayı zayıflamak isteyenler ve sovuk algınlığına iyi gelir onuda sürekli kullanılmassa faydası olmaz el uyuşması genellikle b12 vitamini eksikliğinden kaynaklanır tabiki birçok deyişik nedenlerden dolayı da olur onun için intte araştırıp okuyun

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
İşte benim yerim burası arkadaşlar ısrar ediyor arada konularda iştirak et diye la gardaş ben böyle iyiyim muhabbetim olsun yeter ne gerek var kalp kırmaya birde bende bir şans var sürekli bela çekiyor ben uzak durdukca gelip beni buluyor 😂

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
zencefil zerdeçal çayı zayıflamak isteyenler ve sovuk algınlığına iyi gelir onuda sürekli kullanılmassa faydası olmaz el uyuşması genellikle b12 vitamini eksikliğinden kaynaklanır tabiki birçok deyişik nedenlerden dolayı da olur onun için intte araştırıp okuyun
Seni yaradana gurban olsun bu deli doktor bile anca senin kadar bilir evet B12 eksik D vitamini eksik birde kan fazlalığı var dedi doktor ilaç alıyorum bugünlerde birde kan versek iyidir