Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
yok gurban ister ataş yaz ister ateş o tür yazılara dokunmam sadece kelimeyi deyiştirecek yada bozacak durum olursa müdahale ederim bizde ara sıra o tür yazılar yazıyoruz ;)
Bilirim bu günlerde sessiz takılıyon muhabbet olsun Latife olsun diye yazdım yaşlandım mı😂 gurban bizi sormaz muhabbete katılmaz oldun küsmüyuz 🤔

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ben emekli adamım.
Ancak sokak cesmesinden tatlı su doldurup getirebilirim. Bir müddet böyle.😁
Yok benim fakircem o kadar da kötü değil. @Kader25 ustam ikimizde kader dostuyuz çaktırmadan sana da isteyelim. Ben ateş sen su taşırsak illa biri çay verir bize de. 😂 çaycı binbaşı oklit cimrileşti iyice 😂😂😂😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Yok benim fakircem o kadar da kötü değil. @Kader25 ustam ikimizde kader dostuyuz çaktırmadan sana da isteyelim. Ben ateş sen su taşırsak illa biri çay verir bize de. 😂 çaycı binbaşı oklit cimrileşti iyice 😂😂😂😂
Ustam maşallah yani buranin sahibi ile yaşıyorsunuz taşlar erciyesten benim başıma yuvarlaniyir gibime geldi🤣🤣
Sonra buranin emanetçisi deli abem esas kara demlik ona emanet bunuda en güzel @Kader25 ustam cok olmadi geçenlerde özellikle vurguladi istersen tekrardan teyit ettirelim🤣 çay neki butun çaylar sana feda olsun yoksa bu aralar yogun oldugumuzdan aksamlari geceleri fazla kalamiyiruz mekanda ihtiyarlik zorlaşıyor artik guc bkalmayinca çabuk insanın içi geçiyor yoksa
Biri çaymi dedi
Buyurun ağalar

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230908-001408~2.png
    Screenshot_20230908-001408~2.png
    452.1 KB · Görüntüleme: 1
  • Screenshot_20230908-001547~2.png
    Screenshot_20230908-001547~2.png
    395.3 KB · Görüntüleme: 1

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ustam maşallah yani buranin sahibi ile yaşıyorsunuz taşlar erciyesten benim başıma yuvarlaniyir gibime geldi🤣🤣
Sonra buranin emanetçisi deli abem esas kara demlik ona emanet bunuda en güzel @Kader25 ustam cok olmadi geçenlerde özellikle vurguladi istersen tekrardan teyit ettirelim🤣 çay neki butun çaylar sana feda olsun yoksa bu aralar yogun oldugumuzdan aksamlari geceleri fazla kalamiyiruz mekanda ihtiyarlik zorlaşıyor artik guc bkalmayinca çabuk insanın içi geçiyor yoksa
Biri çaymi dedi
Buyurun ağalar
Ben anlamam arkadaş sabah çayı ile akşam çayımı isterim. Düşmez kalkmaz bir ALLAH’tır. Yarında siz çaysız kalırsınız biz çaycılar kralı oluruz o zaman intikamım acı olur 😂😂😂😂😂

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Çay ocağının açan Kader ustamdır, işletme sorumluluğu da Fırat ustanındı :) Fırat usta baktı ki sürekli birileri var sorumluluktan kaytardı, ve her gelişinde sanki işletmeci kendisi değilmiş gibi çay verin diyerek sorumluluğu zaten bütün gün siteye bakan Oklit ustamızın üstüne yıktı. Arkasından kendine botanikçi diyen bir arkadaşı da bir arkadaşı da kendine uydurdu :) :p İkisi birden akşam gelip çay istiyorlar. Oklit ustam bence 1 hafta bu iki arkadaşa çay verme :) çay ocağının yerini göster , çayı yapıp paylaşımcı olmayı öğrensinler ve hem kendileri içsin hem de diğerlerine ikram etsinler. Yani Oklit ustam balık verme balık tutmayı öğretelim bu ikisine :);)

Son düzenleme: