KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 699 | Define işaretleri ve anlamları

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Bilirim bu günlerde sessiz takılıyon muhabbet olsun Latife olsun diye yazdım yaşlandım mı😂 gurban bizi sormaz muhabbete katılmaz oldun küsmüyuz 🤔
gurban şu günlerde pek tadım yok o yüzden fazla muhabbetlere katılmıyom hergün gelip gittiğin için bir sorun yok diye sormuyom iyi olduğunu gördüğüm için sana niye küseyimki 🤔 sen benim gardaşımsın herkeze küssem sana gene küsmem ;)

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Çay ocağının açan Kader ustamdır, işletme sorumluluğu da Fırat ustanındı :) Fırat usta baktı ki sürekli birileri var sorumluluktan kaytardı, ve her gelişinde sanki işletmeci kendisi değilmiş gibi çay verin diyerek sorumluluğu zaten bütün gün siteye bakan Oklit ustamızın üstüne yıktı. Arkasından kendine botanikçi diyen bir arkadaşı da bir arkadaşı da kendine uydurdu :) :p İkisi birden akşam gelip çay istiyorlar. Bence 1 hafta bu iki arkadaşa çay verme :) çay ocağının yerini göster , çayı yapıp paylaşımcı olmayı öğrensinler ve hem kendileri içsin hem de diğerlerine ikram etsinler. Yani Oklit ustam balık verme balık tutmayı öğretelim bu ikisine :);)
Abi sen şimdi niye botanikçiyi ortaya sürüp uyuyan devi uyandırıyon. Gülleler niye uzaktan değilde hep yakından geliyor. 😂😂😂😂😂

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Abi sen şimdi niye botanikçiyi ortaya sürüp uyuyan devi uyandırıyon. Gülleler niye uzaktan değilde hep yakından geliyor. 😂😂😂😂😂
Allah allah ben Oklit ustayla konuşuyordum :) Sana bir şey demedim :) Ustam zaten bütün gün bütün mesajları okuyup, yanlışları kontrol ediyor bir de akşam siz yoruyorsunuz :)

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
gurban şu günlerde pek tadım yok o yüzden fazla muhabbetlere katılmıyom hergün gelip gittiğin için bir sorun yok diye sormuyom iyi olduğunu gördüğüm için sana niye küseyimki 🤔 sen benim gardaşımsın herkeze küssem sana gene küsmem ;)
Baş tacısın ondan şüphem yoktur kıymetli abim 🌹

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Çay ocağının açan Kader ustamdır, işletme sorumluluğu da Fırat ustanındı :) Fırat usta baktı ki sürekli birileri var sorumluluktan kaytardı, ve her gelişinde sanki işletmeci kendisi değilmiş gibi çay verin diyerek sorumluluğu zaten bütün gün siteye bakan Oklit ustamızın üstüne yıktı. Arkasından kendine botanikçi diyen bir arkadaşı da bir arkadaşı da kendine uydurdu :) :p İkisi birden akşam gelip çay istiyorlar. Oklit ustam bence 1 hafta bu iki arkadaşa çay verme :) çay ocağının yerini göster , çayı yapıp paylaşımcı olmayı öğrensinler ve hem kendileri içsin hem de diğerlerine ikram etsinler. Yani Oklit ustam balık verme balık tutmayı öğretelim bu ikisine :);)
Vicdansız form düzenleyici 😂 ben personel yetiştireyim diye mücadele ederim 😂