KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 723 | Define işaretleri ve anlamları

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Gardaşım tat tuz yok heves yok arada bir kaç konu bakıp çıkıyorum o kadar ki düşün çay bile istemiyorum 😂
Ben çocuk değilim senin karşında da çocuk yok. Ben bu numaraları yemem. Seni ininden çıkaracak tek adam benim. Sen beni ne sandım abe heyran. Tevv tevv tevv le malamine ben yokum diye stoğa girmişsin heran herşey olabilir. 😂😂😂😂😂😂

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Stok işi tamamdır sıkıntı yok 😂 tek sıkıntı tavuk stoğu az bir de şu ayu işini hâl edeydim emekli olacağım dahada parmağımı Kıbırdatmam bilesin 👍😂😂😂

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Stok işi tamamdır sıkıntı yok 😂 tek sıkıntı tavuk stoğu az bir de şu ayu işini hâl edeydim emekli olacağım dahada parmağımı Kıbırdatmam bilesin 👍😂😂😂

Ben biliyordum zaten senin bir işler çevirdiğini yoksa susmazsın 😂😂😂
Yahu hadi bizim tadımız yok bizim balıkçı niye sessiz 🤔 tamda balık sezonu 😂😂
Ona hiç ilişme. Mesleğe çevirdi huyunu oda. Listeye aldım onu zaman gele hayrola. 😂😂😂😂

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Yahu hadi bizim tadımız yok bizim balıkçı niye sessiz 🤔 tamda balık sezonu 😂😂
İşte balık sezonu olduğundan sessizim. Siz dağ bayır zenginlik peşinde koşarken benim gibi gariplerde sudan nasibini çıkarmaya uğraşıyor :) sizin gözünüz yükseklerde bizim gözümüz tok :) 2 balık bana yetiyor , kader ustama baksana 99 kilo istiyor :) dün gece balıktaydık :) uzun zamandır bu kadar kısmetsiz bir av olmamıştı :) gecenin 2 sine kadar buz gibi havada bekledik :) 1 tane bile gelmedi :) dedim ki ya balık su soğuduğu için derine kaçtı ya da tılsım var :) şimdi tılsımı çözecek hocaya bakıyoruz :) tekrar deneyeceğiz.

Son düzenleme: