KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 721 | Define işaretleri ve anlamları

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Yerden göğe haklısın abi.
Yerlere paspası da ben çekiyorum.
Haftada bir de camlardaki sigara dumanlarini köpüklü şu ile Yıkayıp ayna gibi yapıyorum.🤩😊
Ustam valla utandım. Daha gençler varken bu işi sanamı bıraktılar. Mesela Fırat dağ tepe dolaşıyor, burada bir şey yapmıyor, diğeri de bizim otçu :) ondada bir hareket yok

Kader25

Admin
Ustam valla utandım. Daha gençler varken bu işi sanamı bıraktılar. Mesela Fırat dağ tepe dolaşıyor, burada bir şey yapmıyor, diğeri de bizim otçu :) ondada bir hareket yok
Abi ocak ayında asgari ücret artacak ya.
Simdiden zemin hazırlanıyor gibi.
Cayocaginin gullerinden aslanagizlarindan sorumlu olan mesaiye gelmiyor, iyi zam yapmazsan işi bırakırım alt yazısı geçiyor,
Günde 49 bardak çay içen müşterisi para ödemiyor, o olmayınca dükkanı kapatacağını biliyor. Allahtan ocakcimiz sağlam. Kumesdeki horoz gibi. Ben sadece işimi yaparım gerisine karışmam modunda.
Bilmiyorum bu hikayenin sonu nasil olacak?☺️

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Abi ocak ayında asgari ücret artacak ya.
Simdiden zemin hazırlanıyor gibi.
Cayocaginin gullerinden aslanagizlarindan sorumlu olan mesaiye gelmiyor, iyi zam yapmazsan işi bırakırım alt yazısı geçiyor,
Günde 49 bardak çay içen müşterisi para ödemiyor, o olmayınca dükkanı kapatacağını biliyor. Allahtan ocakcimiz sağlam. Kumesdeki horoz gibi. Ben sadece işimi yaparım gerisine karışmam modunda.
Bilmiyorum bu hikayenin sonu nasil olacak?☺️
Bu memleketimizde olduğu gibi nasıl olsa bir çaresi bulunur mantığı :) Ocak orada çay isteyen oturup demlesin , memleketten vazgeçtim şuradaki 3-5 tane emekçiye çay versin :) Baksana biz konuşuyoruz ne bizim otçudan ne Fırattan ses var :) sade çay istemeyi biliyorlar :)