KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 719 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Diyorlardida inanmamistim .bizim necat usta pinti diye .bir cay bile soylemez diyorlardı haklimi bilmem. Bir çay söylede içelim gariii :D:D:D
Sen herhalde yazdıklarımı okumadın ben kuzu istedim 😂 pere işini Truva ustama bıraktım 😂 bilirsin beyaz et bana yasak illaki kırmızı olacak 😂
Fırat usta acilen en yakın eczaneye gidip b12 vitamini al :) :) bunuda unutma ihtimalin var ama neyse ben söylemiş olayım :)

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bana bir gram tatmin edici gelmedi. Bu cezaya iyi hal sayılmaz. Bizim merakımızın %1’i kadar açıklama gelmiş. Rüşvette yok ortada hakkımızı zaten soramadık. Suç ortaklarını sayarsan belki bi indirim gelir. Balıklar kokmayaydı iyiydi😂😂😂
Ya sorma kardeşim valla içimize oturdu. O kadar çaba sarfettik balıklar kuçulara yem oldu. Ben iyi tarafından bakıyorum olaya, allah bizleri o aç dolaşan hayvanlar için vesile kıldı ve onların karnı proteinli gıdayla tıka basa doydu :) hep bana olmaz :) Her gün onların nasiplerini çıkardık. Ayrılırken de balık için değil de onlar için üzüldüm. Arabanın arkasından gidişimi görüp boynu bükük bakmasınlar diye onlardan saklı arabaya bindim. Her gördüklerinde koşup gelip yanımda dolaşıyorlardı. Doymak için artık yemek bekliyorlar, sezon kapalı , çok az gelen oluyor. elimizdeyken o çaresizlere bakmazsak ahirette hesabını veremeyiz.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ya sorma kardeşim valla içimize oturdu. O kadar çaba sarfettik balıklar kuçulara yem oldu. Ben iyi tarafından bakıyorum olaya, allah bizleri o aç dolaşan hayvanlar için vesile kıldı ve onların karnı proteinli gıdayla tıka basa doydu :) hep bana olmaz :) Her gün onların nasiplerini çıkardık. Ayrılırken de balık için değil de onlar için üzüldüm. Arabanın arkasından gidişimi görüp boynu bükük bakmasınlar diye onlardan saklı arabaya bindim. Her gördüklerinde koşup gelip yanımda dolaşıyorlardı. Doymak için artık yemek bekliyorlar, sezon kapalı , çok az gelen oluyor. elimizdeyken o çaresizlere bakmazsak ahirette hesabını veremeyiz.
ALLAH hayrını kabul etsin İnş’ALLAH abi. En doğru olanı yapmışsın. Sağsalim dönmene hem sevindim hem kızdım. Sebebini sende biliyorsun 😂😂😂

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Selâm aleyküm ölmüşlerinize rahmet bir çay verin hayu ben yokken bari gelenlere bir çay verin havalar soğudu 😂 buarad @OKLiT ustam ne bu çay ocağının hali bir hafta gelmedim kimse ilgilenmemiş 🤔

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt