KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 738 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Bak sen hele bizim şu iki lisanslı deliye. 🤣🤣 Biri kırmızı yokmu der diğeri markayı inceler. 😂😂 @nik ustam sen bunları yanlış yere gösteriyorsun haberin olsun. Şimdi olay çok farklı konu da çok değişik bi konu. İyisi mi sen bunları kaldır üstünü ört ben geliyom. Karşılıklı oturalım hem yer hem içer hemde anlatırım. Yoksa zarar işler 😂😂😂😂😂

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bak sen hele bizim şu iki lisanslı deliye. 🤣🤣 Biri kırmızı yokmu der diğeri markayı inceler. 😂😂 @nik ustam sen bunları yanlış yere gösteriyorsun haberin olsun. Şimdi olay çok farklı konu da çok değişik bi konu. İyisi mi sen bunları kaldır üstünü ört ben geliyom. Karşılıklı oturalım hem yer hem içer hemde anlatırım. Yoksa zarar işler 😂😂😂😂😂
Bu gün senin renksiz arkadaş geldi :) epey kaynattık, güzel sohbet oldu, senin kulağını çınlattık :) kısmetse görüşmeye devam ederiz :)

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Bu gün senin renksiz arkadaş geldi :) epey kaynattık, güzel sohbet oldu, senin kulağını çınlattık :) kısmetse görüşmeye devam ederiz :)
Beni ben yokken kimse çekiştiremez. Bedel ödetirim. Ya haraca bağlarım iki lisanslı delimle beraber yada banlarım. Tabi banlama sonraki iş çaktırma abi 😂😂😂
Ne dedi yine benim hayırsız ahiretlik siyahbeyazım 😂😂😂
Görürseniz banlayın gitsin acımayın 😛🤣🤣🤣🤣

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Şakası bir yan çok güzel bir sohbet oldu. Siteden, hayattan , defineden bir çok şeyden bahsettik, çok keyf aldım. Sağolsun varolsun
Benim güzel abim bilirsin bendeki kıymetli köşeni o sebeple seni böyle keyif almış olarak görmek o sohbeti bizzat ben yaşamışım gibi keyif verir bana. Çokda sevindim vallahi. 🙂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt