KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 740 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Vip Üye
Vayy benim ahiretliğim. Yahu sen berdesin kardaşım. Necaz abi çok şey anlattı ama ben kulak bile vermedim. Bunlar bizi ateşe götürür fazla kulak verme böyle şeylere. Dost acı söyler benimde tatlığla aram yok ama olsun yine de dikkat edelim biz. Necat abiyi ben tutmasam ohooo site telef. Birini fezaya yolluyor biri girmeden banlanıyor. Neyse uluorta konuşmak doğru olmaz. 😂😂😂😂
Burda sana katılmak durumundayim abide öyle bir potansiyel var bugün bende bunu farkettim 😅

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Uçanlar uçmayanlara niye uçmadıklarını sorsunlar :) Uçmayanlarda niye uçmadıklarını uçanlara anlatsınlar, asayiş berkemal olsun :):)

nik

USTA
Super Moderatör
Bak sen hele bizim şu iki lisanslı deliye. 🤣🤣 Biri kırmızı yokmu der diğeri markayı inceler. 😂😂 @nik ustam sen bunları yanlış yere gösteriyorsun haberin olsun. Şimdi olay çok farklı konu da çok değişik bi konu. İyisi mi sen bunları kaldır üstünü ört ben geliyom. Karşılıklı oturalım hem yer hem içer hemde anlatırım. Yoksa zarar işler 😂😂😂😂😂
Eyvallah üstadım başım üstünde yeriniz var buyrgelin

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Şu mevzuyu anlat sen :) merak ettim :)
Ya abi sorma vallahi mesajda yazdığını gördüm beni hemen bir gülme tuttu. Birgün başıma ne geldi. Biri aradı dedi felan yerdeyim, işaretler var ne yaparız. Bende dedim yanında metre yada ölçüm yapacak birşey var mı. Ustam dedi sadece sigaram var oda son bir tek kaldı dedi. Tamam dedim sorun yok sigara da uzun sigara kısa değil. Dedim o mantıkla çözeriz. Adama dedim koy sunu çukurlarına ölç haç işareti ölç ama her ölçümde ölçü düşüyor. Bende o an dalgınlıkla başta sorduğumun ölçüsünü unuttum ama en derin olan da o. Hani görmüyorum ya bende onu derin biliyorum meğerse en küçüğü oymuş. Dedim ki sen en baştakini bir daha ölç derinlik ne kadardır ilkinde 1,5 sigara boyu olan yarım boy sigaraya düştü yahu nasıl olur mantıksız dedim. Usta yemin ederim öyle doğru söylüyorum dedi. Tabi bu esnada tartışma da devam ediyor. Bende bi daha baştan al dedim ama bi çubuk odunla toprağa yaz unutma dedim. Adam demezmi abi valla son fırtı çektim sigarada bitti diye. Meğersem adam bana yanan sigarayla ölçü veriyormuş. Sende o konuda sigara koy deyince beni bir gülme tuttu bu olay aklıma geldi 😂😂😂

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Ya abi sorma vallahi mesajda yazdığını gördüm beni hemen bir gülme tuttu. Birgün başıma ne geldi. Biri aradı dedi felan yerdeyim, işaretler var ne yaparız. Bende dedim yanında metre yada ölçüm yapacak birşey var mı. Ustam dedi sadece sigaram var oda son bir tek kaldı dedi. Tamam dedim sorun yok sigara da uzun sigara kısa değil. Dedim o mantıkla çözeriz. Adama dedim koy sunu çukurlarına ölç haç işareti ölç ama her ölçümde ölçü düşüyor. Bende o an dalgınlıkla başta sorduğumun ölçüsünü unuttum ama en derin olan da o. Hani görmüyorum ya bende onu derin biliyorum meğerse en küçüğü oymuş. Dedim ki sen en baştakini bir daha ölç derinlik ne kadardır ilkinde 1,5 sigara boyu olan yarım boy sigaraya düştü yahu nasıl olur mantıksız dedim. Usta yemin ederim öyle doğru söylüyorum dedi. Tabi bu esnada tartışma da devam ediyor. Bende bi daha baştan al dedim ama bi çubuk odunla toprağa yaz unutma dedim. Adam demezmi abi valla son fırtı çektim sigarada bitti diye. Meğersem adam bana yanan sigarayla ölçü veriyormuş. Sende o konuda sigara koy deyince beni bir gülme tuttu bu olay aklıma geldi 😂😂😂
🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 adamla sonra görüşmeye devam etmedin değil mi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt