KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 750 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Eskiden hal hatrımızı soran 🌹 bahçeli abimiz vardı kıymet veren Roni gardaşımız vardı onlarda bizi sormaz oldu dünya böyle bir yer işte
Sev dövsende haklısın kessende haklısın. Kusur varsa her daim benimdir. Benim abe heyranım senide aksatmışsam hakkını helal et. Valla ne desen haklısın. Soramıyoruz diye sanmayasın ki abem heyranımızı unuttuk çok şükür hâlâ gönül paremizdesin. Seni unutmak ne mümkün. Sen ne dersen de ben yine ellerinden öpmüşüm abemin hürmeten. 🙂🤲🌹🌹🌹🌹🌹

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Sev dövsende haklısın kessende haklısın. Kusur varsa her daim benimdir. Benim abe heyranım senide aksatmışsam hakkını helal et. Valla ne desen haklısın. Soramıyoruz diye sanmayasın ki abem heyranımızı unuttuk çok şükür hâlâ gönül paremizdesin. Seni unutmak ne mümkün. Sen ne dersen de ben yine ellerinden öpmüşüm abemin hürmeten. 🙂🤲🌹🌹🌹🌹🌹
Baş tacısın gardaşım

GÜLBAHÇELi

USTA
Admin
Eskiden hal hatrımızı soran 🌹 bahçeli abimiz vardı kıymet veren Roni gardaşımız vardı onlarda bizi sormaz oldu dünya böyle bir yer işte
gurban foruma gelip gidiyorsun onun için yaramaz bir durum yok diye sessizce görevimizi yapıyoz gidiyoruz ya deyilse herzaman aklımızdasın birde geliş gidiş saatleri denk gelmiyor biraz gelme bak nasıl ararız 😁 ;)

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
gurban foruma gelip gidiyorsun onun için yaramaz bir durum yok diye sessizce görevimizi yapıyoz gidiyoruz ya deyilse herzaman aklımızdasın birde geliş gidiş saatleri denk gelmiyor biraz gelme bak nasıl ararız 😁 ;)
Hee 😂 hayır sende eski tat yok ne çay veriyon ne çay muhabbetine geliyon muhabbet yoksa çay ver 😂

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Yaradana kurban olduğum çay gibisi varmı 👍 balıkçı düşünsün ne edem balığı 😂
He valla doğru diyorsun abe heyranım. Ben çayı bile balıksız yapmamışım 😂😂😂
Bak çaydanlık bi yerde balıkta aynı yerde. Başka yerde de değil haa😂😂
Valla o gün sağlam yemiştim. 🙈🙈😂😂
9E9AC21D-218B-4F29-940F-5D1A27EA1D1C.jpeg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt