KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 751 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Elline diline yazan parmaklarına sağlık gardaşım ver gıcıga balıkçıyı 😂 😂 o benim çayımla çok uğraşıyor
Bizi tarlada gördü botanikçi sandı herhalde. Biz ne balıklar düşürdük közümüze. Çaydanlığımız şahittir. Abe heyran sen rahat ol o su üstünde su kaynatamaz 😂😂😂😂

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Afiyet olsun gardaşıma birde ballandırarak anlatmasa 😂😂😂 gardaşım balığa gidip boş gelenler var isim vermiyorum balıkçı 😂😂😂
Abi bu işler öyle oltaya bakmaz. Tecrübeye bakar. Derede soba tuzağı ile yakalıyoruz. Bırakta yendiğinide ağız tadıyla anlatalım. Ben senin balıkçın üzülecek diye napim susayım mı? Hiiç kusura bakma abe heyran. Dayak yiyene kadar devam beni satma yeter bana 🤣🤣🤣🤣

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Abi bu işler öyle oltaya bakmaz. Tecrübeye bakar. Derede soba tuzağı ile yakalıyoruz. Bırakta yendiğinide ağız tadıyla anlatalım. Ben senin balıkçın üzülecek diye napim susayım mı? Hiiç kusura bakma abe heyran. Dayak yiyene kadar devam beni satma yeter bana 🤣🤣🤣🤣
Yok gardaşım ben kırmızı etciyim 😂 hem ben balığı sadece ekmeğin içinde iken severim 😂 balıkçı düşünsün 🤣

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Sabaha sabah balıkları görünce dayanamadım. Balıkçının önünde aldım soluğu vallahi. Akşama balık ziyafeti çekecem kendime 🤣 🤣 Balıkçıyıda davet edecem. size yok.🤣🤣
Sen bizim balıkçıyıda geçtin. Senin yaptığın düpedüz zalımlıktır. Ahh ahh satışa geldik yine 😂😂😂😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt