KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 757 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Çay var çayyyy
Buyurun ağalar beyler
Oklit çayı soğutacan kapat semaverin ağzını yazıktır. Ben sana şirket sırlarını deşifre etme diyorum sen hâlâ bizi ele veriyon. Ya biri çıkıp derse bu bayat çay nerden geliyo diye o gün ne cevap verecez. Bak valla sgk nın yoluda açık. Yakma bizi 🤣🤣🤣

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Oklit çayı soğutacan kapat semaverin ağzını yazıktır. Ben sana şirket sırlarını deşifre etme diyorum sen hâlâ bizi ele veriyon. Ya biri çıkıp derse bu bayat çay nerden geliyo diye o gün ne cevap verecez. Bak valla sgk nın yoluda açık. Yakma bizi 🤣🤣🤣
Ustam bu senenin çayı bayat da nerden çıktı gerçi cayin iyisi bekleyen cay daha güzel olur ve çayi yikamiyacaksiniz toz gibi olan kısım cay yapraklarının taze sürgünleri cekim esnasinda toz haline gelir oda cayin en güzel halidir bitki konusuna bunuda dahil edebiliriz 🤣🤣🤣

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ustam bu senenin çayı bayat da nerden çıktı gerçi cayin iyisi bekleyen cay daha güzel olur ve çayi yikamiyacaksiniz toz gibi olan kısım cay yapraklarının taze sürgünleri cekim esnasinda toz haline gelir oda cayin en güzel halidir bitki konusuna bunuda dahil edebiliriz 🤣🤣🤣
Az daha detay verirsen kepenkleri kapatacaz dur 😂😂

TRUVA

Admin
Ya sessiz gelip gidenimiz çok. Çayı bepenmediler herhalde.
@SerdenGecti63 @Kafkaslı @Lacivert24 @Kervan07 ustalarım çok sessizler. Bi çayımızı içeydiniz ustalar 🙂

@OKLiT bak en daimi müşterilerimzi ocağa gelmiyor. Bi hal çare düşünek 🙂🙂
Ayrımcılık yapıyorsun. Iki deliyi sığdiramadın çay ocağına tabi gelmezler. Biz fırsatla yeni çay ocagi açıyoruz. Ismide Deliler çay ocagi . Hem bizde kımız da var. :D :D

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ayrımcılık yapıyorsun. Iki deliyi sığdiramadın çay ocağına tabi gelmezler. Biz fırsatla yeni çay ocagi açıyoruz. Ismide Deliler çay ocagi . Hem bizde kımız da var. :D :D
Yaw ustam sen o vakit çevrim içi değildin lakin saydıklarım buradaydı ama uğramadan gittiler. 😂😂

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt