KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 758 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kafkaslı

Vip Üye

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
@Roni gelde kurtar beni, @GÜLBAHÇELi ustam tacizde bulunuyor, eksik yazmışsın, harfleri atlamışsın diye etmediğini bırakmadı :) haklısın deyip kurtuldum elinden :) Hatta ben at kuyruğu eklendi diyorum banamı dedin diyor :)
Bitki türlerine bakım dedim üç vadi fotoğrafı gerisinde mesaj silindi yazısı ile sayfa dolmuş öyle olunca bitki ile bir açıklama arıyordum nerden bilim birinci sayfaya yerlestirdiginizi imla hatasi yapanı @GÜLBAHÇELi ustam affetmiyor dikkatinizi yazilariniza verin necat ustam kanas silahi ile beni cok tehdit etmistiniz simdi Gülbahçe li gurban tacizmi etti 🤣🤣🤣 ben hiç öyle taciz falan görmedim sadece yanlışları silmis düzenleme yapıyor sadece

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bitki türlerine bakım dedim üç vadi fotoğrafı gerisinde mesaj silindi yazısı ile sayfa dolmuş öyle olunca bitki ile bir açıklama arıyordum nerden bilim birinci sayfaya yerlestirdiginizi imla hatasi yapanı @GÜLBAHÇELi ustam affetmiyor dikkatinizi yazilariniza verin necat ustam kanas silahi ile beni cok tehdit etmistiniz simdi Gülbahçe li gurban tacizmi etti 🤣🤣🤣 ben hiç öyle taciz falan görmedim sadece yanlışları silmis düzenleme yapıyor sadece
Yazdıklarını kanıt kalmasın diye kaldırdı :) hiç bir suçumda yoktu :) kendisi hata yapmış yazarken onu bile kabullenmedi :)

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
@Roni gelde kurtar beni, @GÜLBAHÇELi ustam tacizde bulunuyor, eksik yazmışsın, harfleri atlamışsın diye etmediğini bırakmadı :) haklısın deyip kurtuldum elinden :) Hatta ben at kuyruğu eklendi diyorum banamı dedin diyor :)

Bizde muhakkak bir gün suç üstü yaparız 😂😂😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Yazdıklarını kanıt kalmasın diye kaldırdı :) hiç bir suçumda yoktu :) kendisi hata yapmış yazarken onu bile kabullenmedi :)
Ben bilmem @GÜLBAHÇELi gurban bilir en çok imla hatası yapan biri olarak gerçi Gülbahçe li ustam bize yeşil ışık yaktı hiç kırmızı ışık görmüyorum ya ondandır
Şapkalı ya serbest sapka giymek için de tarama özürlü olacaksınız 🤣🤣🤣 benim gibi

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Daha geçen günlerde nerdeyse @Roni ustami ve Fırat abemi Truva ustama banlamak için elinden gelenin fazlasi ile uğraşan bir necat ustam vardı dahasida var çete kurmakla suçlanıyordu Roni ustam şimdide kurtar beni diye anos yapıyor tüm mekan duydu nasıl iştir anlayamadım 🤣🤣🤣

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt