KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 773 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
ve aleyküm selam verahmetullahi ve berakatühü netcez bakınıyoruz sayfalar pardon konular içinde adeta kayboluyoruz ya sen ne edersin gece kuşu ustam :D:D:D
İyisiniz 😂 bende ne edem bir saat önce işten çıktım şöyle bir uzandım çayım yanı başımda 😂😂😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
İyisiniz 😂 bende ne edem bir saat önce işten çıktım şöyle bir uzandım çayım yanı başımda 😂😂😂
maşaALLAH ustam bu saate kadar full her daim çalışıyorsunuz sabah iş başı kaçta ozaman çay keyfinede diyecek yok sadece kendinmi içiyoyorsunuz ayıp değilmi bari buraya da atardı bir bardak çay illede roni ustam veya okiti verecek çayı bu kadarda cimri olma truva ustamı geçeceksin oda tutturuyor bidon çayı diye (kahkaha) delidir diyor ne yapsa yeriimi oluyor şimdi az kaldı burdakilerde size ayak uyduracak az kaldı kör ile yatan pardon gezen şaşı kalkarmış:D:D:D

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Bayram abiden haberi olan varmı bir süredir hiç denk gelmedik mekânda yoksa eski niki bulursamkader mi oldu 😂😂😂
@Kader25 ustam gündüzleri geliyor beğenilerini görüyorum okumadığı konu yok gibi toptan beğeni yapıyor ondan biliyorum yada sabaha doğru gelir her daim var ama senin saate uymuyor o kadar gece kuşu ustam:D

Son düzenleme:

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
maşaALLAH ustam bu saate kadar full her daim çalışıyorsunuz sabah iş başı kaçta ozaman çay keyfinede diyecek yok sadece kendinmi içiyoyorsunuz ayıp değilmi bari buraya da atardı bir bardak çay illede roni ustam veya okiti verecek çayı bu kadarda cimri oma trua ustamı geçeceksin oda tutturuyor bidon çayı diye (kahkaha) delidir diyor ne yapsa yeriimi oluyor şimdi az kaldı burdakilerde size ayak uyduracak az kaldı kör ile yatan pardon gezen şaşı kalkarmış:D:D:D
Gececiyim kıymetli abim sabah 10 veya 11 gibi yine işteyim bu sezon bir yeri açmazsam halim harab artık istirahat mezarda olur 😂 kıymetli abim az şifayı kaptım gibi çayıma bal zencefil limonu katım içen varsa buyursun

Ekli dosyalar

• IMG_20231217_012158.jpg
    IMG_20231217_012158.jpg
    735 KB · Görüntüleme: 4

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
@Kader25 ustam gündüzleri geliyor begenilerini görüyorum okumadığı konu yok gibi toptan beğeni yapıyor ondan biliyorum yada sabaha doğru gelir her daim var ama senin saate uymuyor o kadar gece kuşu ustam:D
Onun beğenisi konuyu okudum anlamında ;) yani her okuduğunu beğenmiyor :)

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Gececiyim kıymetli abim sabah 10 veya 11 gibi yine işteyim bu sezon bir yeri açmazsam halim harab artık istirahat mezarda olur 😂 kıymetli abim az şifayı kaptım gibi çayıma bal zencefil limonu katım içen varsa buyursun
Geçmiş olsun, ilacı bulmuşsun, diriltir o seni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt