KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 775 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Çay sadece 🌹 bahçeli ustaya ben içmeyim he🤔
ayrımız gayrımız yok bre ustam çay nedirki kumda kahve istersen hemen filcanını getir sıcak sıcak yanındada bi barış çubuğu müthiş gider necat ustam görmeden yoksa kızıyor da o balığa giderken biz bir şey diyormuyuz demi ama ustam (kahkaha) (kahkaha) :D

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
ayrımız gayrımız yok bre ustam çay nedirki kumda kahve istersen hemen filcanını getir sıcak sıcak yanındada bi barış çubuğu müthiş gider necat ustam görmeden yoksa kızıyor da o balıga giderken biz bir şey diyormuyuz demi ama ustam (kahkaha) (kahkaha) :D
Çay alam ben kahve dokunur 😂 balıkçıya karışmayın kaç haftadır balıkları parayla alıyor 😂😂😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Közde yokmu 😂 latife kesene bereket yüreği güzel abim
valla bende yalanda yok hilafda ne yalan söyleyeyim yengen benim kahveleri hep eletrikli kahve yapacağında yapıyor yani haşlıyor istemez istemez içiyoruz ne kumu ne közü hep haşlama cezvede de değil yapacak bir şey yok bunada şükür (yüzüm)(yüzüm)

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
valla bende yalanda yok hilafda ne yalan söyleyeyim yengen benim kahveleri hep eletrikli kahve yapacağında yapıyor yani haşlıyor istemez istemez içiyoruz ne kumu ne közü hep haşlama cezvede de değil yapacak bir şey yok bunada şükür (yüzüm)(yüzüm)
Abim söylemene gerek yok ben senin ne kadar taş fırın olduğunu bilirim 😂😂😂

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Abi sorması ayıp değilse hâlâ avluda cigara molası veriyon degilmi 😂😂😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Abi sorması ayıp değilse hâlâ avluda cigara molası veriyon degilmi 😂😂😂
yav ustam sende taktın avluya avluda kuyu yok dut da yok asma var amma ben sen değilim diye koltugumda içiyorum eğer burası avlu ise soba da var tv de dışarı eksi 5 sen mutfakta içiyon bide kaçak tütün kokutuyorsun mutfağı terlik geliyor arkana bak ALLAH ALLAH taktı adam avluya çıkacaksan sen çık dışarı harf arıyorum durmadan zaten herkes kendi adına yazsın demi ama canım :D :D :D

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
yav ustam sende taktın avluya avluda kuyu yok dut da yok asma var amma ben sen değilim diye koltugumda içiyorum eğer burası avlu ise soba da var tv de dışarı eksi 5 sen mutfakta içiyon bide kaçak tütün kokutuyorsun mutfağı terlik geliyor arkana bak ALLAH ALLAH taktı adam avluya çıkacaksan sen çık dışarı harf arıyorum durmadan zaten herkes kendi adına yazsın demi ama canım :D :D :D
Rütbe atladım şimdilerde oturma odasıda camda cigara keyfi yapıyorum yanlız tütün yasak sadece tuch blu veya kent renc blu 😂😂😂 ne Kızıyon parnak kadar çocuğa tamam daş fırınsın 👍 hem daş fırın erkeği avluda cügara molası verir 😂😂😂😂

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt