KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 801 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Oklit ustamız renklendikçe etkiside artıyor farkındaysan :) kırmızı olursa ondan habersiz tuvalete bile gidemezsin :)
Yaw maviyken uyarıyordu turuncuyken bir görsel için şamaroğlanına çeviriyor kırmızı olursa tırnak kontrolü bile yapar bu adam 🤣🤣🤣🤣

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
@Deli Fırat abem sen merak etme bu arada ben @Kader25 ustamın bazı ayarlarını değiştirip notlarını yeniletecem ona. Kafaya koydum ustama herşeyi en ince ayrıntısına kadar verip sonunda o zulayı patlatacam. O yanaşmadı ilk başta ama söz konusu zuladan hisse olunca orta yolu bulduk 🤣🤣🤣
Vicdansız botanikçi 😂😂😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Oklit ustamız renklendikçe etkiside artıyor farkındaysan :) kırmızı olursa ondan habersiz tuvalete bile gidemezsin :)
valla @rütbe verecekseniz roni ustama verin hem bilgili hemi uzman prof ordunyus mekanda yorulmadan dinlenmeden her konuya bilgisi dahilinde yetişmeye çalışan en çok emek veren ustamızdır bence yakışır @Roni ustama KIRMIZI ben vip üyeliğide razıyım sizleri canı gönülden seven oklit saygılar sunuyorum hepinize lütfen dikkate alınız @Necat. t ustam adminlere bu konuyu açın bir iştişare edin artık zamanı geldide geçiyor bile

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
valla @rütbe verecekseniz roni ustama verin hem bilgili hemi uzman prof ordunyus mekanda yorulmadan dinlenmeden her konuya bilgisi dahilinde yetişmeye çalışan en çok emek veren ustamızdır bence yakışır @Roni ustama KIRMIZI ben vip üyeliğide razıyım sizleri canı gönülden seven oklit saygılar sunuyorum hepinize lütfen dikkate alınız @Necat. t ustam adminlere bu konuyu açın bir iştişare edin artık zamanı geldide geçiyor bile
O kırmızı olursa 1 hafta sonra tek kırmızı o kalır hepimizi maviye çevirir :)

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
ALLAH razı olsun ama ben katil olmak istemiyorum. Bana kırmızı vermesinler sadece o istediğim kırmızılar bi aşağı kadar insinler o bana yeter. 🤣🤣🤣🤣

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Vip Üye
@SiyahBeyaz la gardaşım az önce bir konuya baktım bayram abim cizimli yorum yapmış eğri büyrü eskiden bayram abim çok özenli simetrik cismler yapardı sence yaşlılıktan mı😂😂
Deli abem eline koluna sağlık. Bayram abim de bezdi bizlere birşeyler anlatmaktan, mübarek anlatıyor anlatıyor dinleyenler hep ayni yerde sayıyorlar, hep yek hep tek 😅 napsin oda ozenmeyi bıraktı mübarek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt