KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 799 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
böyle olmaz davet etmen lazım etiketle veya kart gönder olmadı anos yapman lazım ki gelsinler senin ihtiyar seni soruyordu saatini dedim ama cevapda çıkmadı mayalı birşeyler istiyor çay sevmiyor her halde bu aralar iiyi değil galiba

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
@Roni Ustam bu fotoğraf sizin müsaadenizle taaa 494 sayfada buldum 5 Şubat 2023 tarihli saat 15 ;37 atmışsınız çok bunalan daralan terlikten korkanlar siramaya giremem diye korkanlar buyursunlar listeyi fazla uzun tutma istersen @SiyahBeyaz gurban içeri tam gözükmüyor ama balık istifine kimse bişi diyemez balık demisken burası mutlaka dereye yakındır @Necat. Ustam olta takımını yanına al 🤣🤣🤣
İnan ben o sayfayı bulasıya uyur kalırdım. Sen nasıl üşenmeden teekk tekk 300 sayfa geri gittin yada 494 sayfa ileri. 😂😂

@Necat. abi bu adamın rütbesini Denetim Sorumlusu değil, Forum kaymakamı yada valisi gibi bişi yapın. İçişleri meselesine kadar yolu var bu başarının 🤣🤣🤣🤣

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
@SiyahBeyaz la gardaşım az önce bir konuya baktım bayram abim cizimli yorum yapmış eğri büyrü eskiden bayram abim çok özenli simetrik cismler yapardı sence yaşlılıktan mı😂😂
Önceden önümde 19 inç ekran vardı abi. Simdi cep telefonu var. Ancak bu kadar oluyor. 😀

Bütün kabahat 99 kiloluk sarikizda.
Kavussaydik bi 😇

Bak o zaman nasıl çizimler yapardım. 😀

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt