KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 797 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Abi liste Yapicam aday çok burda sanırım 😅
@SiyahBeyaz arkadaşım saat 00 dan sonra gelenler veya o saaten sonra buranın müdavimleri buraya gelirler kapıda bekle en son geleni en başa yaz derim hadi burada kalanlar neyse gece 2 de gelipte çay yokmu diyen varya hep bunu yapıyor ondan sonra gelende var saat 3,30da istersenden ondan başla o çay sevmez onun aklı pere de kapıda beklersen geleni gideni çay koliği görürsün

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Vip Üye
@SiyahBeyaz arkadaşım saat 00 dan sonra gelenler veya o saaten sonra buranın müdavimleri buraya gelirler kapıda bekle en son geleni en başa yaz derim hadi burada kalanlar neyse gece 2 de gelipte çay yokmu diyen varya hep bunu yapıyor ondan sonra gelende var saat 3,30da istersenden ondan başla o çay sevmez onun aklı pere de kapıda beklersen geleni gideni çay koliği görürsün
Abi en son geleni mi alayım en son gideni mi 😅 Bu liste çok su götürür gibi

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Abi en son geleni mi alayım en son gideni mi 😅 Bu liste çok su götürür gibi
Aslında listeye gerek yok tuttuğunu yaz en başta beni al diyeceğim ama @Roni ustamin bir sığınma evi vardı şöyle guzel tek gözlü mekana Özel önünde tabelasında vardı. hatırladığım kadarıyla beni liste ye en son yazmıştı onun için beni başa al diye yazdım 🤣🤔🤣

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Vip Üye
Aslında listeye gerek yok tuttuğunu yaz en başta beni al diyeceğim ama @Roni ustamin bir sığınma evi vardı şöyle guzel tek gözlü mekana Özel önünde tabelasında vardı. hatırladığım kadarıyla beni liste ye en son yazmıştı onun için beni başa al diye yazdım 🤣🤔🤣
Abi Liste geniş olucak ama başa @Kafkaslı ustami yazicam. Kimse kusura bakmasın 😅 herkes sırasını bilsin. @Deli Fırat abimi oraya alırsak millete gecenin 03.00 de çay yaptırıp milleti delirtmesin 😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt