KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 796 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Hee sen alışmıştın mutfağı aksesuar gibi kullanmaya. Yenge kabus olmuş sana hay Maş’ALLAH. Ben de diyordum abemin saçlar dertten kederden ağarmış. Meğersem yengemin terlikleri renk attırmış. Bak onuda bu gece öğrendim abe heyranım 🤣🤣🤣🤣🤣
Gözüm sen daha ilk seviyedesin göreceğiz senin durumları terlik yine iyi oklava gelmesinde 😂

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Gözüm sen daha ilk seviyedesin göreceğiz senin durumları terlik yine iyi oklava gelmesinde 😂
Hanım bana ne zaman birşey sormak istese yada kavga etmek istese ben hemen namaza duruyorum. Baktım sakinleşmemiş bi kaç nafile daha kılıyorum. Yoksa bu evlilik didişmekle yürümez benimde buna gücüm yetmez 😂😂😂😂

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Abi sezonluk çalışıyorum
Kışın evde oturmaya gerek yok.
Kışın biriktir, nasip olursa yazın ye. 😀
Yiyemezsin de arkada yemeyi bekleyen çok. Herkes bırakıp gidiyi.
Ev sahibi de zalim olmuş.
%300 zam istiyi.
Bunların büstünü dikip "vicdansız tosbag" deyip odası nerede diye konu açmak lazım. 😊😇
Ben mevsimlik olduğunu bilmiyordum o zaman haklısın :) yemek için bekleyenler konusunda da haklısın :) ev sahibi konusunda da haklısın :)

Kısacası ne söylesen haklısın :) mazeret kabul edildi :) sarılar tarla sürerken önüne saçılır inşallah :)

Kafkaslı

Vip Üye
Hanım bana ne zaman birşey sormak istese yada kavga etmek istese ben hemen namaza duruyorum. Baktım sakinleşmemiş bi kaç nafile daha kılıyorum. Yoksa bu evlilik didişmekle yürümez benimde buna gücüm yetmez 😂😂😂😂
Sana iyilik ediyor mumarek bu arada bütün kaza namazlarinı kılarsin işte ALLAH yengemden razi olsun😢😢😢

Son düzenleme:

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Vip Üye
Bana terlik bağışıklık yapınca artik evden koğuyor bende camiye gidip tefekkure çekiliyorum ben ne ettim diye devlet kadın sığıma evleri var
Birde erkek sığınma evine ihtiyacimız var bu saatten sonra
Abi bu yaz Giresun'da mühendis bir abimle tanışma fırsatım oldu. adamın durumu çok iyi, dedimki abi ne işin var bu sektörde ihtiyacın zaten yok. Verdiği cevap beni şaşırtmıştı. Bir huzur evi yapicam birde erkek sığınma evi Projeyi anlattı bunlar için şuanda 200 milyon liraya ihtiyacım var. Bunu hem kendim için hemde bizim durumumuza düşebilir endişesi taşıdığım diğer insanlar için yapicam demişti. Şimdi sen böyle diyince o abimiz geldi aklıma :) Yani var bunu düşünen hatta eyleme geçenler 😅

Kafkaslı

Vip Üye
Abi bu yaz Giresun'da mühendis bir abimle tanışma fırsatım oldu. adamın durumu çok iyi, dedimki abi ne işin var bu sektörde ihtiyacın zaten yok. Verdiği cevap beni şaşırtmıştı. Bir huzur evi yapicam birde erkek sığınma evi Projeyi anlattı bunlar için şuanda 200 milyon liraya ihtiyacım var. Bunu hem kendim için hemde bizim durumumuza düşebilir endişesi taşıdığım diğer insanlar için yapicam demişti. Şimdi sen böyle diyince o abimiz geldi aklıma :) Yani var bunu düşünen hatta eyleme geçenler 😅
Sen şu adamin telefonunu ver her ihtimale karşı mübarek

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Fıratı listenin başına yazın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt