KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 794 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Ahanda aranan kan bulundu. Bu sitem kafer ustamı bizim iki albayın yanına götürür.

Ya abe heyranım bırak çayı sizin ekibe kader ustam geliyor. Meşaleleri yakın yol aydınlansın hemen 🤣🤣🤣
Hey malamıne 😂 sen yeni uyandın kader ustam yıllardır ekibin içinde 😂🤫

Son düzenleme:

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Abi sezonluk çalışıyorum
Kışın evde oturmaya gerek yok.
Kışın biriktir, nasip olursa yazın ye. 😀
Yiyemezsin de arkada yemeyi bekleyen çok. Herkes bırakıp gidiyi.
Ev sahibi de zalim olmuş.
%300 zam istiyi.
Bunların büstünü dikip "vicdansız tosbag" deyip odası nerede diye konu açmak lazım. 😊😇
ustam buranın müdavimleri belli iki deli bir balıkçı bir botanikçi birde her bir şeyden azıcık çıraklık yapan bir çaycı var haa bide buranın sahibi olan @Kader25 diye bir ustamız var durmadan buranın kirasına zam istiyor çay ocagını işletende hep saat2 de geliyor böyle giderse su pere side çıkmayacak ıhlamur içeriz bizde ne edelim

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
@OKLiT artık sade su kaynat herkes çayını kendi yapsın. Olay çok farklı mevzuda bi o kadar derin. Bu balıkçı boşuna kaçmamış bu delilerden 🤣🤣🤣🤣
tamamdır @Roni ustam onun adı kant tır büyük bardakta olur duple hemide okkalı çay fiyatına bir bardak çay 7 pere çay ocağı sahibi ev sahinin yüzünden bizden çok fahiş fiyat istiyor zaten kaçak çay kaç pere @Deli Fırat abey o ucuzdur büyük ihtimal vergisiz olur diye düşünüyorum da bu ara barış çubuğu molası hazır balıkçı abey yok kızamaz sabaha da biz tüttürmüş oluruz nasıl olsa veli abet pencere kenarı seni bekliyor pencereyi açmayı unutma yoksa arkasını sen biiyon yazmıyorum hadi hayırlısı

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
tamamdır @Roni ustam onun adı kant tır büyük bardakta olur duple hemide okkalı çay fiyatına bir bardak çay 7 pere çay ocağı sahibi ev sahinin yüzünden bizden çok fahiş fiyat istiyor zaten kaçak çay kaç pere @Deli Fırat abey o ucuzdur büyük ihtimal vergisiz olur diye düşünüyorum da bu ara barış çubuğu molası hazır balıkçı abey yok kızamaz sabaha da biz tüttürmüş oluruz nasıl olsa veli abet pencere kenarı seni bekliyor pencereyi açmayı unutma yoksa arkasını sen biiyon yazmıyorum hadi hayırlısı
Sen kiradan dert yakınıyon bi kaçak çay bir daire parası ediyor. Dur bizi ele verecen gözün sevem 😂😂😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt