KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 793 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Bak şimdi bu çay iyi gider. Sen balıkçı güzeli abimize bi nescafe ver o çay içmiyor gerisini biz hallederiz yüzbaşı oklit 😂👍
neskafe kullanmıyoruz halen boykot devam ediyor ama sütlü kahve olabilir bal ile tatlandırılmış sonra yorum yapmayanlara çay yok yarın inşaallah ALLAH tan bir manilik çıkmassa kaplumbağanın odasının yerini atacagım @Kader25 ustam ilham verdi ip ucu fotoraflara baktım orasını çektim biliyordum ağaçlardan gözükmüyor orası

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
neskafe kullanmıyoruz halen boykot devam ediyor ama sütlü kahve olabilir bal ile tatlandırılmış sonra yorum yapmayanlara çay yok yarın inşaallah allahtan bir manilik çıkmassa kaplumbağanın odasının yerini atacagım @Kader25 ustam ilham verdi ip ucu fotoraflara baktım orasını çektim biliyordum ağaçlardan gözükmüyor orası

Bak benden sana söylemesi @Kader25 usta tam nokta atışı vermezse çay bile verme. Baktın olmuyor ihaleyi delilere yık geç 😂🤣🤣🤣

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Bak benden sana söylemesi @Kader25 usta tam nokta atışı vermezse çay bile verme. Baktın olmuyor ihaleyi delilere yık geç 😂🤣🤣🤣
ustam siz bu konuda uzmansınız fotoraf attığım zaman bana hak vereceksiniz inşaallah o kısım üzeri toprak üstünde ot yetişmiyor ve hafif tümsek giriş dereden kaplubağanın olduğu yerden yaklaşık 30 adım herhalde yarın adımlarım vadinin batı kısmına düşüyor orası o kısımda bu bazalt taşı yok ama o giriş dediğim yerde var orayı öyle yapmışlarki kat kat bazalt ile bide bu bazalt taşları kaplumbaganın sırtına benziyor çok iyi hatırlıyorum bölgeye hakim olduğumdan

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
ustam siz bu konuda uzmansınız fotoraf attığım zaman bana hak vereceksiniz inşaallah o kısım üzeri toprak üstünde ot yetişmiyor ve hafif tümsek giriş dereden kaplubağanın olduğu yerden yaklaşık 30 adım herhalde yarın adımlarım vadinin batı kısmına düşüyor orası o kısımda bu bazalt taşı yok ama o giriş dediğim yerde var orayı öyle yapmışlarki kat kat bazalt ile bide bu bazalt taşları kaplumbaganın sırtına benziyor çok iyi hatırlıyorum bölgeye hakim olduğumdan
Benlik olursa cevaplarım benlik olmazsa müdahale edemem. 🙂👍

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Kader ustam hep kurtulacağım diyorsun gerisi gelmiyor :) emekli dediğin benim gibi olacak , balığa git, çubukla uğraş, piknik yap :) böyle giderse işlerle uğraşmaktan senin köy projen yatacak :)
Abi sezonluk çalışıyorum
Kışın evde oturmaya gerek yok.
Kışın biriktir, nasip olursa yazın ye. 😀
Yiyemezsin de arkada yemeyi bekleyen çok. Herkes bırakıp gidiyi.
Ev sahibi de zalim olmuş.
%300 zam istiyi.
Bunların büstünü dikip "vicdansız tosbag" deyip odası nerede diye konu açmak lazım. 😊😇

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Abi sezonluk çalışıyorum
Kışın evde oturmaya gerek yok.
Kışın biriktir, nasip olursa yazın ye. 😀
Yiyemezsin de arkada yemeyi bekleyen çok. Herkes bırakıp gidiyi.
Ev sahibi de zalim olmuş.
%300 zam istiyi.
Bunların büstünü dikip "vicdansız tosbag" deyip odası nerede diye konu açmak lazım. 😊😇

Ahanda aranan kan bulundu. Bu sitem kafer ustamı bizim iki albayın yanına götürür.

Çay verin tadım yok 😂

Ya abe heyranım bırak çayı sizin ekibe kader ustam geliyor. Meşaleleri yakın yol aydınlansın hemen 🤣🤣🤣

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt