KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 795 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
tamamdır @Roni ustam onun adı kant tır büyük bardakta olur duple hemide okkalı çay fiyatına bir bardak çay 7 pere çay ocağı sahibi ev sahinin yüzünden bizden çok fahiş fiyat istiyor zaten kaçak çay kaç pere @Deli Fırat abey o ucuzdur büyük ihtimal vergisiz olur diye düşünüyorum da bu ara barış çubuğu molası hazır balıkçı abey yok kızamaz sabaha da biz tüttürmüş oluruz nasıl olsa veli abet pencere kenarı seni bekliyor pencereyi açmayı unutma yoksa arkasını sen biiyon yazmıyorum hadi hayırlısı
Ahanda moladaydım pencere açık tütürüyorum dondum vallahi 😂 çayın kilosu 280 TL oldu pere yetistiremiyom gayri zulaya inecem Roni bilmesin aramızda kalsın 😂

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
@Roni ve @Kader25 ustalar ne kaynatıyonuz 🤔😂😂😂
Kader ustama bu teşkilata nasıl bulaştın diye sordum. Oda çoluk çocuk var gelecek ister düğün dernek ister dedi başladı anlatmaya. Meğerse deliler deryasına kendini evlatları için feda etmiş güzel ustam. Vicdansız abe heyranım benim 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Kader ustama bu teşkilata nasıl bulaştın diye sordum. Oda çoluk çocuk var gelecek ister düğün dernek ister dedi başladı anlatmaya. Meğerse deliler deryasına kendini evlatları için feda etmiş güzel ustam. Vicdansız abe heyranım benim 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Bulaşıcı dır dikkat gerçeği iş işten geçmiş 😂😂😂

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Yok abim doğal gazlı her taraf sıcacık bizim korkumuz soğuktan değil terlikten 😂😂😂
Hee sen alışmıştın mutfağı aksesuar gibi kullanmaya. Yenge kabus olmuş sana hay Maş’ALLAH. Ben de diyordum abemin saçlar dertten kederden ağarmış. Meğersem yengemin terlikleri renk attırmış. Bak onuda bu gece öğrendim abe heyranım 🤣🤣🤣🤣🤣

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt