KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 816 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Ağalar balıkçıya fazlamı yükleniyoruz 🤔 olsun yuklenin 😂😂😂
Şimdi ne demek istedin anlayamadim balik ikram ettik sadece burda yanlış olan nedir gece boyu bir termostut gidiyordu bekledim bekledim kimsede kara demlik yok begendim fakat ben burdayım dedim ama ikram eden olmadi ne edim bende dayamadim gari hemi cay hemi balik tam olsun dedim bire Veli abey

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Şimdi ne demek istedin anlayamadim balik ikram ettik sadece burda yanlış olan nedir gece boyu bir termostut gidiyordu bekledim bekledim kimsede kara demlik yok begendim fakat ben burdayım dedim ama ikram eden olmadi ne edim bende dayamadim gari hemi cay hemi balik tam olsun dedim bire Veli abey
Yani diyor ki Necat abiye haksızlık edip biraz fazla üstüne gittik, bence oda azdır biraz daha üstüne gidin dedi. Yalanım varsa çaysız kalayım aha bu deli abem dedi ben demedim ama şahitte olmam 😂😂😂😂😂😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
maşallah saat kaç oldu hemi konu açılıyor hemen anında arkası sıra üç yorum varmı böyle bir mekan burası gibi muhteşem define mekanı ailesi teşekkürler saygı değer ustalarım

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Abim sen avluyamı çıktın mola için yoksa fırçamı yedin iç işleri bakanından 😂

GÜLBAHÇELi

USTA
Admin
Ben bahçeli ustam eli açık bilirdim :) hayrola termos çayı falan :)
ne yapıyım gurban ikide birde çay ısıtmaktan bıktım çayı demleyip termusa dolduruyorum bitesiye kadar içiyorum birde herşeye zam geldi fıratta hergün çay istiyorr😁 çay parasına yetişemez olduk o yüzden çay ocağından kaçtım birisi hayrına bi kamyon çay getirip ocağa bıraksa olur anca o zaman çayla baş edebiliriz ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt