KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 821 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Hepsini çözdüm bir tek yunus balığında takılı kaldım 😂 birilerine daş attı herhalde 🤔 çözeceğim 👍😂😂😂
Madem çözdün altina yaz da şöyle şöyle diye bizde anliyalim yunus baliginida baliktan anlayana sorarız illede bomba atacaksın pardon taş diyecektim 🤣🤣🤣

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
O kadar anlamayacak bisey yok. Bomba işaret etmiş. Neyi balıkçıyı. Yani balıkçıyı uçuruyoruz. Sonra iki çay ve iki keyif yapan sen ve ben .bu kadar basit . 😂 😂 😂 😂
Allah iyiliğini versin inşallah şifreyi niye deşifre ediyon 😂 ben anladım inceden gönderme yaptım balıkçıyı da uyandırdın dahada tam teşekküllü gezer bari şifreyi değiştir 😂😂😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Allah iyiliğini versin inşallah şifreyi niye deşifre ediyon 😂 ben anladım inceden gönderme yaptım balıkçıyı da uyandırdın dahada tam teşekküllü gezer bari şifreyi değiştir 😂😂😂
Bakin size ne diyim aramızda tek admin o haberiniz olsun hepiniz hür general albay birde çömez olan var bence balıkçıya balik tutmayı ogretmekten vaz gecin derim 🤣🤣🤣🤔

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt