Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Hayırdır ustam siz kussenizde ben kusme bilmem dun gece @Roni ustamdan xay istediniz özellikle bende sizin isteginize begeni bıraktım tabbii görmediniz
Sonra kül var bide
Latife kıymetli abim sen baş tacısın yanlız dün gece çok üşüdüm dört saat dışarıda kaldım ufak bir işim vardı geldim çay veren yok 😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Latife kıymetli abim sen baş tacısın yanlız dün gece çok üşüdüm dört saat dışarıda kaldım ufak bir işim vardı geldim çay veren yok 😂
Bu ara kusen kusene banami öyle geliyor bilemedim ama @Necat. Ustamda öyle gibi nasıl gönlünü alacağım bilemiyorum 🤔 selam bile veremiyorum bu ara balığı begenmedi bile hadi hayırlısı bide bu kukden nasıl duvar yapılır sen az cok bilirsin ben icinden çıkamadım

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Bu ara kusen kusene banami öyle geliyor bilemedim ama @Necat. Ustamda öyle gibi nasıl gönlünü alacağım bilemiyorum 🤔 selam bile veremiyorum bu ara balığı begenmedi bile hadi hayırlısı bide bu kukden nasıl duvar yapılır sen az cok bilirsin ben icinden çıkamadım
Yok küsmemistir kafası başka yerde kaç defadır elli boş geliyor balıktan ondandır 😂😂😂 külden duvara gelirsek onu bende anlamadım fakat buz üstünde duvar örseler daha sağlam olurdu 😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Bizim buralarda fena ayaz var tipide var ikisi bir araya gelince sirma cok soğuk oluyor dort saat gece gece ne iştir boyle sogukta bre ustam aman gözünü sevdigim dikkat et kendine yol acmayami yoksa yola tuzmu atiyon hayırdır inşallah

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Bizim buralarda fena ayaz var tipide var ikisi bir araya gelince sirma cok soğuk oluyor dort saat gece gece ne iştir boyle sogukta bre ustam aman gözünü sevdigim dikkat et kendine yol acmayami yoksa yola tuzmu atiyon hayırdır inşallah
Eski bir evde az araştırma yaptım dayanıklı mı değil mi diye 😂 70 cm taş duvarları vardı 🤔 ne edem kâr kış ya eski yapılara bakacam yada mağaralara 😂😂😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Eski bir evde az araştırma yaptım dayanıklı mı değil mi diye 😂 70 cm taş duvarları vardı 🤔 ne edem kâr kış ya eski yapılara bakacam yada mağaralara 😂😂😂
Ustam 70cm bi yerde normal bizim burada 90 ile bir metre oluyor da bunlar bile osmanli bahce duvarlarina bakın derim ermenilerin bahce duvarları küçük taslardan oluyor bizim bolgede bide cok muntazam ve saglam nagara kışın da olsa gece sıkıntılı olur ama nagara kisin sicak olur 18 ile 23 derece arasi değişir derinliği ne göre tabi ki

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Mola barış çubuğu tutturmek zaman i

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240131-033440~2.png
    Screenshot_20240131-033440~2.png
    607 KB · Görüntüleme: 6

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Estağfurullah gönül alacak bir şey yok, işyerine sürekli geliyorum artık, iş yoğun biraz dinlenmeye çekildim.