KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 860 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Kardasim bu çizim bu figür çok farklı.
Ilk kez bu tarz bisey gördüm.
Tahminim; alan koruma mührü ve ritueli.
Ne.varsa uzakta değil yakınında.
71adimi geçmez.
Yakın olsaydın bakardım etrafa.
Gelen sinyallerini en azından istikameti bulurduk belki noktalamak da nasip olurdu.
Ne varsa bence aynı zamanda hem önemli hem kıymetli
@Deli Fırat

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Yorumlarıyla katkıda bulunan ustalarım emeğinize yüreğinize sağlık teşekkür ederim dikkate alınacaktır yorumlar
Ben bile isteye yorum yapmadım. Biraz daha yaşlansın diye ama abe heyranım WhatsApp dan gırtlağıma yapıştı. Baktım kurtulacağım yok, Bende onu Truva ustanın zulasına yönlendirdim. 😂😂😂

Kervan07

Vip Üye
Kardeşim burada bir tavşan yada sincap gibi bir hayvan var. büyük ihtimal tavşan yere çökmüş. Yunan işi burası. sol ayağının altında küçük bir işaret var. Sol ayağı ile malzemeyi ifade etmiş. Üstteki kalp şeklindeki kısmın içinde gözlerin baktığı yönü ok ile işaret ettim.Sırtını verince güneydoğu yönü olabilir. 11m. yada 21 adım gibi vardığın noktada taş yada tümseklik bir yer varsa hedefin altındadır. Yada söylediğim yön ve mesafeyi test et. kolay gelsin. Birşeyler saklanmış oraya.
@TRUVA ve @MAVRAN ustanın yorumuna katılıyorum. ayrıyeten hayvanı kurbağa olarak da değerlendirebilirsin. detaylı resim olsa noktayı verebilirdim

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Bu isim benim köyümün ismi anlamı nedir bilmiyorum ancak senin bu ismin pek hayra alamet değil gibi Fırat anladıkta deli niye eklediniz anlamadım

Bi ara beni çok kızdırdı tazminat davası açtı kıdem tazminatı diye. Biz kaybettik haliyle küçüğü olaraktan ee oda kazandı. Fırat iken oldu DeliFırat. Çaya çağırır içeriz kaçarız fazlası tehlike. Gerçi abemden kaçamıyoz ama siz bari kaçın 😂😂😂😂😂

Sarp.

Kullanıcı
Bu isim benim köyümün ismi anlamı nedir bilmiyorum ancak senin bu ismin pek hayra alamet değil gibi Fırat anladıkta deli niye

Bi ara beni çok kızdırdı tazminat davası açtı kıdem tazminatı diye. Biz kaybettik haliyle küçüğü olaraktan ee oda kazandı. Fırat iken oldu DeliFırat. Çaya çağırır içeriz kaçarız fazlası tehlike. Gerçi abemden kaçamıyoz ama siz bari kaçın 😂😂😂😂😂
Agresif. asabi. kızgın .sert olan insanlar aslında çok duygusal merhametli insanlardır. Böyle insanlardan zarar gelmez inş.Allah bir gün çayını içeriz.
Ustamın bana sözü şudur
Deli bizim dilimizse idare etmekte bize düşer

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Agresif. asabi. kızgın .sert olan insanlar aslında çok duygusal merhametli insanlardır. Böyle insanlardan zarar gelmez inş.Allah bir gün çayını içeriz.
Ustamın bana sözü şudur
Deli bizim dilimizse idare etmekte bize düşer

Deli abem candır. ALLAH razı olsun şeker gibidir. Zaten bizde erimesin diye çok da fazla sıcağa götürmüyoruz onu. Çayı bile ılık içiriyoz karlı havalar hariç. 🙂🙂🙂
Bizim ustamızında bir sözü vardı Deli de bizim Zula da bizim. Zula önemli derdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt