KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 859 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TRUVA

Admin
Kardeşim burada bir tavşan yada sincap gibi bir hayvan var. büyük ihtimal tavşan yere çökmüş. Yunan işi burası. sol ayağının altında küçük bir işaret var. Sol ayağı ile malzemeyi ifade etmiş. Üstteki kalp şeklindeki kısmın içinde gözlerin baktığı yönü ok ile işaret ettim.Sırtını verince güneydoğu yönü olabilir. 11m. yada 21 adım gibi vardığın noktada taş yada tümseklik bir yer varsa hedefin altındadır. Yada söylediğim yön ve mesafeyi test et. kolay gelsin. Birşeyler saklanmış oraya.

Ekli dosyalar

• IMG-20240205-WA0003.jpg
    IMG-20240205-WA0003.jpg
    565.5 KB · Görüntüleme: 14

MAVRAN

Vip Üye
@Deli Fırat Ustam geç gördüm hakkını helal et,
Biraz anlat bakalım arkası nasıl bir arazı yapısına sahip, kayalık yavaşça yükselen bir dağ mı yoksa bir anda yükselen kayalık mı ya da bir dere yatağı mı.

Bir mühür gibi bir işaret var çok sağlam bir işaret, bu gibi işaretler yerin ve bölgenin olduğu yere göre değerlendirilir aslında.

Güney yönünde kayalık bölgeyi arayın ya da dolgu olan yeri bulmaya çalışın.

Birde bu şekil yanlız değildir, diğerlerini de bulmaya çalışın.

Güney yönünde yanmış mihrabı bulmaya çalışın.

KOMAGENE

Kullanıcı
geç görenlerdenım hakkını helal et
ne olmayabilir
hayvan olmayabilir çünkü hayvan definesi hayvanın hareket tarzına göre bulunur şifre içinde şifre olmaz
ağaç bitki olamaz kalıcı değil geçici
ne olabilir
mühür aile sembolu olabilir bu durumda yakınında aynı işaret olmalı
kroki harita olabilir işaret arazi ile uyuşuyormu incelemeniz lazım
kesinlikle insan elinden çıkmış işçilik var bir çobanın yada orda konaklayan birinin çizeceği birşey değil

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Eyvallah abim işte o benim 😂

Kardeşim burada bir tavşan yada sincap gibi bir hayvan var. büyük ihtimal tavşan yere çökmüş. Yunan işi burası. sol ayağının altında küçük bir işaret var. Sol ayağı ile malzemeyi ifade etmiş. Üstteki kalp şeklindeki kısmın içinde gözlerin baktığı yönü ok ile işaret ettim.Sırtını verince güneydoğu yönü olabilir. 11m. yada 21 adım gibi vardığın noktada taş yada tümseklik bir yer varsa hedefin altındadır. Yada söylediğim yön ve mesafeyi test et. kolay gelsin. Birşeyler saklanmış oraya.

@Deli Fırat Ustam geç gördüm hakkını helal et,
Biraz anlat bakalım arkası nasıl bir arazı yapısına sahip, kayalık yavaşça yükselen bir dağ mı yoksa bir anda yükselen kayalık mı ya da bir dere yatağı mı.

Bir mühür gibi bir işaret var çok sağlam bir işaret, bu gibi işaretler yerin ve bölgenin olduğu yere göre değerlendirilir aslında.

Güney yönünde kayalık bölgeyi arayın ya da dolgu olan yeri bulmaya çalışın.

Birde bu şekil yanlız değildir, diğerlerini de bulmaya çalışın.

Güney yönünde yanmış mihrabı bulmaya çalışın.

geç görenlerdenım hakkını helal et
ne olmayabilir
hayvan olmayabilir çünkü hayvan definesi hayvanın hareket tarzına göre bulunur şifre içinde şifre olmaz
ağaç bitki olamaz kalıcı değil geçici
ne olabilir
mühür aile sembolu olabilir bu durumda yakınında aynı işaret olmalı
kroki harita olabilir işaret arazi ile uyuşuyormu incelemeniz lazım
kesinlikle insan elinden çıkmış işçilik var bir çobanın yada orda konaklayan birinin çizeceği birşey değil
Yorumlarıyla katkıda bulunan ustalarım emeğinize yüreğinize sağlık teşekkür ederim dikkate alınacaktır yorumlar

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Biraz salladım ustam ya tutarsa...🤣
Arazi betimlemesi değilde bir hayvan resmedilmiş ise çokta anlaşılmasın diye bir takım şekillerle gizlemiş olabilirler hayvanın bakış istikametinde üstte sarı renkle işaretlediğim dairenin oradaki gitmen gereken alan tasvir edilmiş olabilir yorumum doğru ise komutan mezarı olmalı...
Tutarsa bir bidon çay demlemezsen banı yersin bende söylemesi...🤨
Eyvallah ihtiyar delikanlı Allah razı olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt