KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 857 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Beş dkk önce mekanda idin @Deli Fırat abem hemencecik firar ettin alacaklı durumdasın hadi hayırlısı

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
İşteyim gelince yorumları görelim 🤔
Ustam ilk baktığımda bir kuş suya dalış sekli gibi geldi sonra fotoğrafı çevirdim bir kamış türü çiçeğin şeklini gördüm bir başka şekil sanki yılanların toplama yerimi susleme sanatı mübarek bu kayaç volkanik bunu işlemekte zor olsa gerek
Simdi ustalarim ne diyecek tek fotoğraf yorum gelmiyor bilgilerinize not;çayı unutma teşekkür ediyorum

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Ustam ilk baktığımda bir kuş suya dalış sekli gibi geldi sonra fotoğrafı çevirdim bir kamış türü çiçeğin şeklini gördüm bir başka şekil sanki yılanların toplama yerimi susleme sanatı mübarek bu kayaç volkanik bunu işlemekte zor olsa gerek
Simdi ustalarim ne diyecek tek fotoğraf yorum gelmiyor bilgilerinize not;çayı unutma teşekkür ediyorum
Kıymetli abim ben çekmedim tek kare foto bende de bir kaç soru işareti oldu bizim ihtiyar ekibe sorayım dedim nerde bu ihtiyar heyeti bugece buna yorum almasam köyü satarım haberiniz olsun 😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt