KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 856 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Reedmann

Vip Üye
Ustalar benim son paylaştığım fotoda birşeyler görünüyormu bakıverin hele sıkışmış toprak çıktı 🙂

TRUVA

Admin
Geliyoz senin yüzünden aç kalıyoz. Bırakmıyon ki şu delileri birbirine katalım 😂😂

ALLAH razı olsun abe heyranım bende sizleri çok özledim. Şu Turuvalı ustama komplo kurmam lazım. Bişiler çeviriyor bizede inşaat diye yutturuyor 😂😂😂

He onu fark ettim. O yüzden fırsat kolluyorum. Şifreyi çözecem elbet birgün. 😂😂😂😂
Sana büyüklerin hiç söylemedimi delilerle uğraşma diye.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
@TRUVA İhtiyar delikanlı nerdesin Gülbahçeli abim bir çay için bizi süründürdü 😂 @OKLiT nerdesin çay için süründük bu gece

Son düzenleme:

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
@TRUVA İhtiyar delikanlı nerdesin Gülbahçeli abim bir çay için bizi süründürdü 😂 @OKLiT nerdesin çay için süründük bu gece
Geldi geldide bu gece çaylar senden olması gerekmezmiydi hazir @GÜLBAHÇELi ustam gelmiş misafir sayılır ev sahibi kimdir gurban hic yakisturamadim sana veli abem çayı sen demliyecektin hani nerdesin çay versene gündüz burdayım gece kolluk sende hemi nobeti erken bırakmıssin cay yok diye bu kadarda olmaz ki hic yakismamis🤣🤣🤣

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Geldi geldide bu gece çaylar senden olması gerekmezmiydi hazir @GÜLBAHÇELi ustam gelmiş misafir sayılır ev sahibi kimdir gurban hic yakisturamadim sana veli abem çayı sen demliyecektin hani nerdesin çay versene gündüz burdayım gece kolluk sende hemi nobeti erken bırakmıssin cay yok diye bu kadarda olmaz ki hic yakismamis🤣🤣🤣
Ne misafiri eskiden ben gelmeden önce çayı ikram ederdi bakma son zamlardan sonra sadece kendine ikram ediyor onuda termosta bekletiyor 😂😂😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt