KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 854 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Fotoğraf yok daha once çekmiştim sildim ilerde insallah birde deveden bakinca ayni devenin horgucune benzeri tepemiz var ama arasi bayağı var kus ucumu üç km deveyi fotoğraf larken tepe tam gözüküyor yani hepten veni bebden alıyor tepede kayalık ama oyke bildiğin tür kayalik degil sanki resmen benzetilmis
Nasipse göreceğiz kayalık taraf testere ağzını andırır gibimi

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Yok ustam bu tepe çok farklı dag dusun sira dağlar aslinda ama o tepe okan Dağ önde duruyor devenin Kuzey doğusuna düşüyor kum kaya dediginiz turden kayalık vede çok dik ucgenimsi bir dag bu dagin semer yapan yeri var ama deveden gözükmüyor da irda şüphe vettigim bir yer var bura ile ilgili degil bu dağ ucgenimsi bir dag her tarafdan gözükür bir dag üçgene benzerimi benziyir iste devasa üçgen

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Cevredeki koylerde cok kiliseler var vede hepsi bu tepeyi görüyor baş papazların yeri burası bu kilisekerin hepsinin dogusuna düşüyor bu tepe vede patika yollari bike belli uzaktan belli oluyor

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ustam bu ara hoş geldiniz bayagidir mekana uğramıyordunuz guzel yorumlarınızı özlemiştik
Bidon çayı bayatladi her halde sevmiyorlar delidir ne dese yeridir yapacak bir şey yok
Hepenizi cok seven OKLİT ayrimiz gayrimiz yok yalan yok hilaf yok
Geliyoz senin yüzünden aç kalıyoz. Bırakmıyon ki şu delileri birbirine katalım 😂😂

Baş tacısın gardaşım özledik seni sataşacak kimse yok mecbur ihtiyar delikanlıya nasip oluyor 😂
ALLAH razı olsun abe heyranım bende sizleri çok özledim. Şu Turuvalı ustama komplo kurmam lazım. Bişiler çeviriyor bizede inşaat diye yutturuyor 😂😂😂

Bizim kavgadan sana ekmek çıkmaz. Boş yere bekleme. Delilerin kavgasindan sana fayda gelmez . Balıkçıya bak sen. 🤣 🤣 🤣

He onu fark ettim. O yüzden fırsat kolluyorum. Şifreyi çözecem elbet birgün. 😂😂😂😂

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Geliyoz senin yüzünden aç kalıyoz. Bırakmıyon ki şu delileri birbirine katalım 😂😂

ALLAH razı olsun abe heyranım bende sizleri çok özledim. Şu Turuvalı ustama komplo kurmam lazım. Bişiler çeviriyor bizede inşaat diye yutturuyor 😂😂😂

He onu fark ettim. O yüzden fırsat kolluyorum. Şifreyi çözecem elbet birgün. 😂😂😂😂
Delilerin işi sırdır akıl almaz 😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt