KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 852 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Etrafta açık mağara varsa gönder gelsin
Baktigi yon güney mağara 20 veya30 metre kare ama derenin karsi tarafi dogusunda kalıyor magara ustunde kaya mezarları baktığı yonde kayaliklar var baktigi yon istikametinde yaklasik bir km de kervan yolu ve tepe kisimda birazda tepensi küçük tumulus türü

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Önemli olan mağaranın olması küçükde olsa büyüğünü bulacaz inşallah figürün işlendiği kaya kırmız ise daha makbul olur 😂
Cevremde cok eski yerlesim yeri var on bes var her biru ayri seruven istiyor bir birilerine cok yakinlar biri gitmis birukeri gelmis cogunun yerlesim yerleri kaybolmus sadece masatliklari kalmış

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Baktığı yön güney mağara güney doğu yanlız doğuya daha yakın kulak veya göz yön vermiştir

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
@TRUVA ihtiyar delikanlı nerdesin dolaba bakıver börek çörek ne varsa gönder gelsin içim kıyılmış gibi 😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Baktığı yön güney mağara güney doğu yanlız doğuya daha yakın kulak veya göz yön vermiştir
Ayrıntı kalmamış cok inceledim sadece sag arka ayagi yon vermis ida arka kismi gisteriyor arkada karsi yamaçta horguc gibi kaya sonra arkada dere dursek yapmis orda uc kaya ust uste dayamali ama yerinden kalkacak gibi degil paletli bile kaldiranaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt