KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 853 | Define işaretleri ve anlamları
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Ayrıntı kalmamış cok inceledim sadece sag arka ayagi yon vermis ida arka kismi gisteriyor arkada karsi yamaçta horguc gibi kaya sonra arkada dere dursek yapmis orda uc kaya ust uste dayamali ama yerinden kalkacak gibi degil paletli bile kaldiranaz
Abim oturmuş deve demedinmi 😂

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Abim gerçekten oturmuş deve yüklü veya yüksüz tam anlamıyla benziyorsa bana mağara göster Yeter
Mağarayı da cok inceledim cubuklar ile mağaraya girmeden boşluk var gibi ama o bölge hep kayalık olduğundan catlak cok guvenemedim cok yaniltti geni cubuklar

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Abim gerçekten oturmuş deve yüklü veya yüksüz tam anlamıyla benziyorsa bana mağara göster Yeter
İşte mağara sıkıntılı iki kademeli dere buyuk basamak gibi düşün dereden nerdeyse bes alti netre yuksekte mağara ama deve ile ayni hizaye geliyor hafif kuzey dogu gibi deveye göre deve be o nagaraya direk gidemez dursek yapan yeri dolasmasi gerekiyor

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Abim bir fotoğraf paylaş bakalım merak sardı uyku tutmaz beni

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Abim bir fotoğraf paylaş bakalım merak sardı uyku tutmaz beni
Fotoğraf yok daha once çekmiştim sildim ilerde insallah birde deveden bakinca ayni devenin horgucune benzeri tepemiz var ama arasi bayağı var kus ucumu üç km deveyi fotoğraf larken tepe tam gözüküyor yani hepten veni bebden alıyor tepede kayalık ama oyke bildiğin tür kayalik degil sanki resmen benzetilmis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt