KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 948 | Define işaretleri ve anlamları

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Yok abe heyran bana karışmayın benim rengim böyle iyi. Benim gibi acemi birine renk mi verilir. 😂
Ramazan abiyi tehtid ettim kırmızı verirsen ilk seni banlarım diye oda aman yapma etme biz sana renk vermeyelim sen böyle daha iyisin dedi hak verdi ve eski halimde bıraktı. Zaten verseydi bi onu birde balıkçıyı banlayacaktım. Zafer inanlarındır. 😂😂😂😂😂

Kafkaslı

Vip Üye
Esselamualeykum mübarek ne var ne yok nasılsınız hal keyifler nasıl
Renkler değışmeye başlamış @Necat usta ayar veriyor gene

Moderatör tarafında düzenlendi:

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Yok abe heyran bana karışmayın benim rengim böyle iyi. Benim gibi acemi birine renk mi verilir. 😂
Ramazan abiyi tehtid ettim kırmızı verirsen ilk seni banlarım diye oda ama yapma etme biz sana renk vermeyelim sen böyle daha iyisin dedi hal verdi ve eski halimde bıraktı. Zaten verseydi bi onu birde balıkçıyı banlayacaktım. Zafer inanlarındır. 😂😂😂😂😂
Balıkçı abime dokunma 😅 tutmasak da yemesek de görmesek de o balıklar bizim baliklarimiz 😂

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Ramazan abiyi tehtid ettim kırmızı verirsen ilk seni banlarım diye oda ama yapma etme biz sana renk vermeyelim sen böyle daha iyisin dedi hal verdi ve eski halimde bıraktı. Zaten verseydi bi onu birde balıkçıyı banlayacaktım. Zafer inanlarındır. 😂😂😂😂😂
Renkten kaçtın çaydan kaçamazsın çay ver çay 😂