KARA DEMLİK ÇAY OCAĞİ (Gece Uyumayanlar Buraya) | Sayfa 950 | Define işaretleri ve anlamları

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Valla onla diğer ihtiyar deli zuladan zırnık koklatınca bizde gıdımgıdım servis ediyoz. Bol versinler bol dağıtak 🤣🤣

@OKLiT zaten mod oldu çayıda bıraktı. 😂😂
Yani diyirsenki renk alana bir haller oluyor 😅 biz seni bu halinle çekemiyorus, ya kırmızı olarak kalsaydin ne yapardık 😂😂

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Yani diyirsenki renk alana bir haller oluyor 😅 biz seni bu halinle çekemiyorus, ya kırmızı olarak kalsaydin ne yapardık 😂😂
Köyü satardım napam başka 😂😂😂
Sen şu frekansları öğren hele boşver köyü rengi muhtarı. Bu defada hata yaptık vey efendim pil nasıl biter yok burda birşeyler oluyor dersen seni çayla boğarım 🤣🤣🤣🤣

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
He kırmızı Roni cekilmezdi 😂 ama yakışmıştı gardaşıma

Yok abi birini kırmızı yaptık diplomalı deli çıktı. Ben daha gencim harcanmak istemiyem 😂😂😂

Hayırdır benden habersiz ne işler çevriliyor 🤔
Bu renksiz bu hafta misafirim olmaya geliyor ya beni yanıltacak yada onu 45 derece güneşin önünde pişirecem. Baktım etki etmiyor alacam 2 kg isot güneşe doğru havaya atacam ki temelli yansın 🤣🤣🤣

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
Yok abi birini kırmızı yaptık diplomalı deli çıktı. Ben daha gencim harcanmak istemiyem 😂😂😂

Bu renksiz bu hafta misafirim olmaya geliyor ya beni yanıltacak yada onu 45 derece güneşin önünde pişirecem. Baktım etki etmiyor alacam 2 kg isot güneşe doğru havaya atacam ki temelli yansın 🤣🤣🤣
😂 o mal ordan gittiyse ve senin bundan haberin yokta beni onca yolu boşa getirtiyorsan, Seni bozdağdan aşşa atarım 😂😅

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör