KARA DEMLİK ÇAY OCAĞI | Sayfa 14 | Define işaretleri ve anlamları

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Geçmiş olsun ustam Bir ağaç kaç yılda yetişiyor Bir yangın saatler içince yakıp geçiriyor İçindeki hayvanlar cayır yanıyor içim acır görünce Allahım yardım etsin inşallah 🙏

Âmin ALLAH razı olsun İnş’ALLAH. Bu sabah 10:30 saatlerinde yangın tamamen kontrol altına alındı şimdi soğutma çalışmalarına devam ediyorlar. Ediyorlar etmesine ama birde olana bakmak lazım. İçimizi yaktı.

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Vip Üye
Bu renksiz arkadaşa benden habersiz kim renk verdi. Çabuk ya o rengi alın yada ismini değiştirin. Ben böyle kötü bir uyumsuzluk görmedim arkadaş bu nedir böyle. 😂😂😂😂
Valla sen benden önce ogrenmişsin )) benimde şimdi haberim oldu bundan. Nickimi değiştireyim bari :) SiyahBeyaz+Mavi 😂😂

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Roni bey :) uğraşmayın renksiz kardeşimizle, gelişimine engel olmayın :)

Kilim benim duvar benim örs benim çekiç benim ister duvara ister örse vururum. Aramıza giremezsiniz gardaşımla. Ama renk yakışmamış. Onu turuncu yada kırmızı yapın böyle alışamam ben bu renksize 😂😂😂

Renklendiren abilerimin ellerine kollarına sağlık :) Görev istenmez verilir diye öğretildi hep bize. Madem böyle uygun görülmüş, baş göz üstüne :)

Hâyrlı olsun gardaşlık. 🌹

Üst Alt