KARA DEMLİK ÇAY OCAĞI | Sayfa 13 | Define işaretleri ve anlamları

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
@Roni kardeşim geçmiş olsun . Yangın söndürüldümü??
ALLAH razı olsun İnş’ALLAH ustam. Yok rüzgarın azizliğine uğramaktan bir türlü baş edilemiyor. Bazı köyşer tahliye ediliyor. Dilsiz mahlukatların telefiyeti ayrı bir konu. İçim eridi resmen. Bir haftada üç yangın ikisi söndürüldü biri imkansıza gidiyor ALLAH sonunu hayr etsin İnş’ALLAH. İlk yangını söndürürlen belimi sakatladım ama hamdolsun söndürdük elbirliği ile. İnan şuan sağlığım el verse koşarak giderdim ama uyuşmaşar bacağıma vuruyor.

Çevre illerden biraz daha takviye gelirse söner biizniALLAH. Rabbim bir daha yaşatmasın. 😔🤲🤲🤲

pelteks

Kullanıcı
ALLAH razı olsun İnş’ALLAH ustam. Yok rüzgarın azizliğine uğramaktan bir türlü baş edilemiyor. Bazı köyşer tahliye ediliyor. Dilsiz mahlukatların telefiyeti ayrı bir konu. İçim eridi resmen. Bir haftada üç yangın ikisi söndürüldü biri imlansıza gidiyor ALLAH sonunu hayr etsin İnş’ALLAH. İlk yangını söndürürlen belimi sakatladım ama hamdolsun söndürdük elbirliği ile. İnan şuan sağlığım el verse koşarak giderdim ama uyuşmaşar bacağıma vuruyor.

Çevre illerden biraz daha takviye gelirse söner biizniALLAH. Rabbim bir daha yaşatmasın. 😔🤲🤲🤲
Amin. Geçmiş olsun

dardanos

Vip Üye
Yüce ALLAH cc zorda kalanlara yardım ihsan eyleye inşallah. Onun gücü her şeye kadirdir. İnşallah tez elden söner o yangın.
Çok geçmiş olsun sevgili kardeşim Yüce ALLAHA emanet olunuz inşallah.

Bismillahillezî lâ yedurru ma'a'smihi şey'ün fil ardı velâ fissemâi ve hüves Sem'îul Alîm.

"O Allah'ın ismiyle (akşamladım) ki, O'nun ismiyle birlikte ne yerde, ne de gökte hiç birşey zarar veremez...Amin

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Vip Üye
Ben oradayken hiçbir yer yanmadı. Ne zamanki ben ordan ayrıldım başka bir yere geçtim ortalık yangın yeri. Şimdi ben nasıl gudubet oluyorum ? Bastığı yeri kurutan oluyorum 😅 ? Çok geçmiş olsun ahiretlik. Yangınların bizim tespit yaptığımız yerlerle ilgisi varmı ,?

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ben oradayken hiçbir yer yanmadı. Ne zamanki ben ordan ayrıldım başka bir yere geçtim ortalık yangın yeri. Şimdi ben nasıl gudubet oluyorum ? Bastığı yeri kurutan oluyorum 😅 ? Çok geçmiş olsun ahiretlik. Yangınların bizim tespit yaptığımız yerlerle ilgisi varmı ,?
Tamda noktasal hemde. Beşli çember alanı hariç diğer taraftaki tüm alan tamamen yandı

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
ALLAH razı olsun İnş’ALLAH ustam. Yok rüzgarın azizliğine uğramaktan bir türlü baş edilemiyor. Bazı köyşer tahliye ediliyor. Dilsiz mahlukatların telefiyeti ayrı bir konu. İçim eridi resmen. Bir haftada üç yangın ikisi söndürüldü biri imkansıza gidiyor ALLAH sonunu hayr etsin İnş’ALLAH. İlk yangını söndürürlen belimi sakatladım ama hamdolsun söndürdük elbirliği ile. İnan şuan sağlığım el verse koşarak giderdim ama uyuşmaşar bacağıma vuruyor.

Ustam geçmiş olsun

Reedmann

Vip Üye
Geçmiş olsun ustam Bir ağaç kaç yılda yetişiyor Bir yangın saatler içince yakıp geçiriyor İçindeki hayvanlar cayır yanıyor içim acır görünce Allahım yardım etsin inşallah 🙏

Üst Alt