KARA DEMLİK ÇAY OCAĞI | Sayfa 20 | Define işaretleri ve anlamları

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Kimsede yokmu tlf nosu bu ihtiyar delikanlı bu kadar ara vermezdi 🤔
Selamün aleyküm ustam @TRUVA ustam dün 23,20 mekana gelmiş de kara delikte bir selam diyemeden çıkmış anlaşılan yoğunluğu vardır mutlaka yoksa ustam hiç ara vermezdi 🤔sonra bu telefon işine gelirsek mekanda iki deli var diyor ya kim acep bu deliler bunlar birbirini çok iyi tanıyan kişilerdir diye biliyorum 🤔

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Merhaba arkadaslar arkamdan kim konustu. Kulaklarim bu ara cok çınlıyor:D:D
Yahu bu nasıl bir deliliktir. 😂
Delilik yapıyon madem doğru düzgün yap. Senin yüzünden haber salmadığımız kurum kuruluş kalmadı. Mossad fbi cia mit iett att ptt ne varsa devreye koyduk senden tık yok. Kalbimize mi indirecen 😂😂😂😂😂

TRUVA

Admin
Yahu bu nasıl bir deliliktir. 😂
Delilik yapıyon madem doğru düzgün yap. Senin yüzünden haber salmadığımız kurum kuruluş kalmadı. Mossad fbi cia mit iett att ptt ne varsa devreye koyduk senden tık yok. Kalbimize mi indirecen 😂😂😂😂😂
Bende diyorum bu pesimde dolasanlar kim diye. Demek pesime adamları sen saldın. Onlardan kurtulmakla ugrasmaktan gelemedim senin yuzunden 😂😂

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Bende diyorum bu pesimde dolasanlar kim diye. Demek pesime adamları sen saldın. Onlardan kurtulmakla ugrasmaktan gelemedim senin yuzunden 😂😂
Napalım @Deli Fırat abem ortalığı velveleye verdi ya ortağımı bulursunuz yada size çay vermem deyince tüm akan sular durdu. Elimiz ayağımıza dolandı. Dedik haber salalım bizim kıymetli rütbeli deliyi bulalım 🤣🤣🤣

Yahu latife bir yana ustam sen nerelerdesin ALLAH aşkına. Merak etmedik değil. 🤷‍♂️

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
@TRUVA latife bir yana sen nerdesin niye sesin soluğun kesildi bir anda
Bugün yazışmıştık amma işyerinde öyle yoğundum ki telefonu bile elime alıp size yazamadım kardasim.

Truva ustamiz çalıştığı şirkette bu sene müdürlük görevine getirildi. Sistem ve yeni düzen kurmak için gece gündüz çalışıyormuş. Gündüz hiç vakti yok. Öyle anladım.

Yaptırdığı eve de yeni taşındı. Yenge hanım da evde çalıştırıyor. 😀😃🙂
Yeni evin derdi biter mi? Salonun şekli bile 20 kez değişir.

Bu arada da kayinvalidesi vefat etti.
Bizim buralarda taziye en az 10 gün sürer de gelenlerin ayağı ancak 1 ayda kesilir.

Velhasıl durumu böyle.
Sağlığı sıhhati yerinde.
Yakında sitemize teşrif edeceğini düşünüyorum.

Allah cc kendisine kolaylıklar versin.
Amin.

Üst Alt