KARA DEMLİK ÇAY OCAĞI | Sayfa 21 | Define işaretleri ve anlamları

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Hayırlısı olsun inşallah müdür oldu öyle eskisi gibi cimri olmasın çay versin😂müdürüme yakışır deli müdür 😂
Müdürler Patronlar daha cimri oluyor. Örnek olarak Adı lazım değil baş harfi @BoZKurT adam ne ikramiye veriyor ne baklava nede bir damla su 😂

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
@TRUVA ustaya ne diyek bilemedim :) , neyine hayırlı olsun diyelim. ünvan ev araba yat kat hepsini almış maşallah :), (arada bir kayıp olmuş başı sağolsun tekrar)

@Roni ustam ayıp ediyorsun istediğin su olsun, git istediğin yerden su al ve bana iban no at :D

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
@Roni ustam ayıp ediyorsun istediğin su olsun, git istediğin yerden su al ve bana iban no at :D

Abi ALLAH kerimdir elbet senide kıstırırız o çayıda söke söke alırız biizniALLAH. 😂😂😂

Varlığınız bize yeter. ALLAH gönlünüzü her daim zengin kılsın İnş’ALLAH. 😊🤲

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
@TRUVA ustaya ne diyek bilemedim :) , neyine hayırlı olsun diyelim. ünvan ev araba yat kat hepsini almış maşallah :), (arada bir kayıp olmuş başı sağolsun tekrar)

Kolaya kaçma :) getiri ara adres olarak roninin adresini ver, su ve keşkül ısmarla :)

Üst Alt