KARA DEMLİK ÇAY OCAĞI | Sayfa 25 | Define işaretleri ve anlamları

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Sende taktik hata var, bak kader ustam ocağı açtı anahtarı Fırat ustaya verdi, sen kapıyı açık bırakıp gittin :)
Evet ustam yerden göğe kadar haklısınız takdirde öte @Roni ustam mekanda resmen darbe yaptı eski karademlikte çok güzel anılar vardı sonra bir kara demlik mi birde toplantı yeri vardı ordandan da birileri yok kara demlikle beraber açtı roni ustam 3 Ağustos da varda benmi göremiyorum demekki mekana ait değil kisiye özel üyelerine hayırlı olsun Cumamız mübarek olsun

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Tüm define mekanı ailesi
Buraya üye olanlar öncelikle bizim bir özel yerimiz vardi oncelikle buraya kayıtlarını tazelesin yeni mekana eski bir yerleskemizi buraya tasiyayim gerçi burayida isleten @Roni ustamdi

Mekanın genel müdürü sensin. İşletme sana ait biliyorsun. Tapu delilerde hisselerde 17 bin üyede 🤣🤣🤣🤣

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Mekanın genel müdürü sensin. İşletme sana ait biliyorsun. Tapu delilerde hisselerde 17 bin üyede 🤣🤣🤣🤣
Olurmu ustam siz ilk buraya üyeleri kayıt yaptığınızda sıralamada ben yoktum oraya sonradan hayırlı olsun diye yazınca beni sonradan eklediniz en son eklenen nasıl genel müdür olur

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Olurmu ustam siz ilk buraya üyeleri kayıt yaptığınızda sıralamada ben yoktum oraya sonradan hayırlı olsun diye yazınca beni sonradan eklediniz en son eklenen nasıl genel müdür olur
Profesyonel ortam abi.
En son gelen padişah bile olabilir. 😀

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Profesyonel ortam abi.
En son gelen padişah bile olabilir. 😀
Son üyemiz gibimi orada da sorun var gibi 17001 uyemizi dört gözle bekliyorum üyemizin eşi imiş sizin yazınızı gördü eşinide üye yaptı 17binci üyeye kader25 ustamın yemeği vadinde birde konusu var yemekten çok konuya odaklanın ustam hemi kale ve sarnıç sarnictan çok kalenin gizli tüneli gözüküyor siz bu konuda bizden tecrübeli siniz

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Öyle bir örnek mi olur. İhale var güncelleme var yenilik var değişim var. O zaman ben bitkiler konusuna sonradan ne eklediysem bitkiden sayılmasın. Öyle birşey mi varmış. 😂
Bak Kader abim ne güzel tiyo vermiş son gelen kral da olabiliyor. Saha senin 😂👍

@Kader25 abim haksızmıyım? Ne diyon oklit abime 5 aylık çay giderlerini ceza olarak mı yazalım yolsa ufaktan tutanakmı tutturalım. 😂😂😂

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Mesele son gelmek değil, güzel gelmek, hoş gelmek ustam. Çok eski olup ta aynı şekilde kalan da var yeni gelip üste tırmananda var. Eskiliğe bağlı bir şey ben bu zamana kadar görmedim. :)

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Öyle bir örnek mi olur. İhale var güncelleme var yenilik var değişim var. O zaman ben bitkiler konusuna sonradan ne eklediysem bitkiden sayılmasın. Öyle birşey mi varmış. 😂

@Kader25 abim haksızmıyım? Ne diyon oklit abime 5 aylık çay giderlerini ceza olarak mı yazalım yolsa ufaktan tutanakmı tutturalım. 😂😂😂
Garip guraba buldunuz vurun abalinin sırtına maşallah biride demiyor ki oklit haklı bitki konusuna gelince hani bir tereden bahsetiniz onun yeri orasimi yoksa isaret sayılacak bitki türleri miydi kusurumuz varsa af ola en son gelen (s mod) benim bununda farkındayım üyelerimizin dikkatine mekanda ne kadar aktif olurlarsa kısa zamanda renknirler buda benden tüyo olsun teşekkür ediyorum

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin

Bu ceza az olur.
Abime misafir olalım, bize bir koç kessin insallah. 😀😊

(Not: Koçu sen al, agamiz sensin. Rajonu bozmayalim.)
:cool:(kahkaha)(kahkaha)(kahkaha)

Üst Alt