KARA DEMLİK ÇAY OCAĞI | Sayfa 26 | Define işaretleri ve anlamları

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Garip guraba buldunuz vurun abalinin sırtına maşallah biride demiyor ki oklit haklı bitki konusuna gelince hani bir tereden bahsetiniz onun yeri orasimi yoksa isaret sayılacak bitki türleri miydi kusurumuz varsa af ola en son gelen (s mod) benim bununda farkındayım üyelerimizin dikkatine mekanda ne kadar aktif olurlarsa kısa zamanda renknirler buda benden tüyo olsun teşekkür ediyorum

Estafirullah seviliyorsun oklit abim. Sen haklısın ne diyelim 🙂🙂

Evet su teresi birkiler konusa dahildir ama asla her noktada sıfır derecesi aranmaz. Mesafe mağara olmadığı sürece hep ileri atar. 🙂👍

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Mevzu büyük B12 eksikliği yüzünden doktur çayı azalt dedi hatta bir süre çay içme toparlan sonra günde iki üç bardak iç yeter 😔 bu bana yapılırmı 😂

Abi bol bol kayısı çekirdeği içini tüket. Özellikle iç taneleri yıka bir bardak suda beklet taneleri yedikten sonra suyunuda iç. ALLAH’ın izniyle şifa olur.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Mevzu büyük B12 eksikliği yüzünden doktur çayı azalt dedi hatta bir süre çay içme toparlan sonra günde iki üç bardak iç yeter 😔 bu bana yapılırmı 😂
B12 tedaviyle yerine konulabilir, 100 kişinin 90 ında eksik zaten. Adaçayına başla :)
Bu arada çay ikramımda kayıtlara geçsin :)

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Abi bol bol kayısı çekirdeği içini tüket. Özellikle iç taneleri yıka bir bardak suda beklet taneleri yedikten sonra suyunuda iç. ALLAH’ın izniyle şifa olur.
Eyvallah gardaşım Allah razı olsun
B12 tedaviyle yerine konulabilir, 100 kişinin 90 ında eksik zaten. Adaçayına başla :)
Bu arada çay ikramımda kayıtlara geçsin :)
Adaçayı kayısı çekirdeği uygulamaya başladım bu arada çay ikramını ekran görüntüsü yapacağım hane sen bu kırk yılda bir olayını biliyorsun 😂

Üst Alt