Kaya Mezar Hakkında Yardım Lütfen | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Mezar Hakkında Yardım Lütfen

akrep68

Kullanıcı
Yasaklı
Yani Oray'a giriş çıkış yok oyuk yalandan yada doğal oluşum sumaklar sallama mı diyorsun ? Kaya nın ve arazinin detaylı videosunu izlemeni isterdim. Bir de doluyu Nasıl anlayacağız bu konuda da tecrübelerini paylaşırsan memnun olurum.
hocam bu benim yorumum sen yine umutluysan icinden ne geliyorsa onu yapman lazim her olusumun yada isaretlerin oldugu yerde illaki bir sey vardir kanisida bence yanlis

akrep68

Kullanıcı
Yasaklı
Yani Oray'a giriş çıkış yok oyuk yalandan yada doğal oluşum sumaklar sallama mı diyorsun ? Kaya nın ve arazinin detaylı videosunu izlemeni isterdim. Bir de doluyu Nasıl anlayacağız bu konuda da tecrübelerini paylaşırsan memnun olurum.
ben isaretlere Göre gitmiyorum site uzman hocalarvar onlar bu konuda tecrübeli onlar bu konuda yardimci olacaktir

Yörük2006

Kullanıcı
hulk usta akrep ustamın bakış açısı bizlerden çok farklı bizde başta yanlış tanımıştık akrep ustayı onun için işaretten anlayan abilerim var onlar var der yok çıkar, veya yok der var çıkar, onun için ustamın yazdıklarında terettüde girmemek elde değil onunda farklı bir yöntemi var sen yinede içinde ufte kalmaması adına araştırmanı yapabilirsin. saygılar

MAVRAN

Vip Üye
Evet Akrep arkadaşımızın benim konuma da yorumu burası boş dedi ben arkadaşlara bunu anladamadım. Gittik amma Akrep kardeşin yazdığı gibi yer boş çıktı. Bize söylediği bir yer var yakın zamanda orayı ziyaret edeceğiz dilerim Akrep kardeş haklı çıkar da Caminin temellerini atarız. Ben şahsen Akrep kardeşimize inanıyorum.

akrep68

Kullanıcı
Yasaklı
Evet Akrep arkadaşımızın benim konuma da yorumu burası boş dedi ben arkadaşlara bunu anladamadım. Gittik amma Akrep kardeşin yazdığı gibi yer boş çıktı. Bize söylediği bir yer var yakın zamanda orayı ziyaret edeceğiz dilerim Akrep kardeş haklı çıkar da Caminin temellerini atarız. Ben şahsen Akrep kardeşimize inanıyorum.
insallah o istegin rabbim Kabul eder

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
inşallah Akrep kardeşim. İsaretleyeceğiniz yerleri bekliyorum.
Kiymetli Hocam cami temeli atilirken bizleri de cagir. Soyle bir pazar gunu ogle namazi vaktine hazirla. Mihrab yerunu belirleyelim. Siz imamete gecin, bende muezzenlik yapayum. Namazi kilalim, sonra da dualarimiz yapip kurbanimizi kesip temeli atalum inşallah. Bizim de bir tuglamiz muhakkak olsun, musade edersen.

Her nefs ölümü tadacaktir.

Üst Alt