Kaya Mezar | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Mezar

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
konunuzu fotoğraflı bölüme taşıdım. buradan takip edersiniz ve açacağınız resimli konuları buraya açmaya çalışınız.
yapılan yorumlarda bölgenin önemini ve neleri kapsadığını anlamış olmalısınız. bu noktada sizin hayırınıza olacak bir detayı tekrar hatırlatmak isterim,
konunuzun böyle karışık olmaması için ve bir gizemin noktasını görmenin yolu,bir bulgunun bir kaç yönden ve geniş açılı bir kaç görüntüsü gerekir.onlarca yeri bu tarz fotoğraflasanız bile,yerlerin resimlerini sıralayınız ve diğerine karışmasını önlemek için numaralandırınız ve ayrı konu halinde paylaşınız. örneğin,1- 6 birinci 7-12 ikinci ..... gibi bir kağıt kalem yeterli. bulgusu olan yerlerden seçersiniz. kayanın yan yüzeyinde olanların ön ve ön çaprazlarına önem veriniz. selametle inşaallah.

blutx

Kullanıcı
Buranın mezarını zamanında açılıp dönem soygunu yemiştir diye tahmin ediyorum! yinede şansınızı deneyin ustalarımızın yönlendirmelerini yoklayın, mezarı bulabilirseniz malzemelerin alınmış olduğunuda göreceksiniz. Kısmetiniz de varsa birşeyler bulabilirsiniz diye umuyorum.

wolf_52

Kullanıcı
Buranın mezarını zamanında açılıp dönem soygunu yemiştir diye tahmin ediyorum! yinede şansınızı deneyin ustalarımızın yönlendirmelerini yoklayın, mezarı bulabilirseniz malzemelerin alınmış olduğunuda göreceksiniz. Kısmetiniz de varsa birşeyler bulabilirsiniz diye umuyorum.
kolayları gitmişdir bende öyle düşnyorum usata, özelikle zirvedeki yaşlı ağcın ordaki vezir mezarı,şansını denesin muhakkak cihaz yardımı alsın boşa emek vermesin, zor ve tuzaklı olanlar kalmışdır sanrım...

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Öncelikle formumuza hoşgeldiniz.
Görseller için teşekkürler, emeğinize sağlık
Açılmışların yanı sıra daha açılmamış birden fazla kaya mezarlarına haiz kutsal bir mekân. Çok fazla detay var ben sadece birine değinmek istiyorum.tapatalk_1480791641342.jpeg
Altına mezarı var
Kolay gelsin

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ciqlet

Kullanıcı
kolayları gitmişdir bende öyle düşnyorum usata, özelikle zirvedeki yaşlı ağcın ordaki vezir mezarı,şansını denesin muhakkak cihaz yardımı alsın boşa emek vermesin, zor ve tuzaklı olanlar kalmışdır sanrım...
Henüz hic el değmemiş burası ..burayı bize gösterenler bir iki denemeden sonra başarısız olmuşlar kendi gözlerimle gördüm ulaşılması cok zor üstüstte yapılmış kaya mezarlık cok zirvede

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ciqlet

Kullanıcı
Öncelikle formumuza hoşgeldiniz.
Görseller için teşekkürler, emeğinize sağlık
Açılmışların yanı sıra daha açılmamış birden fazla kaya mezarlarına haiz kutsal bir mekân. Çok fazla detay var ben sadece birine değinmek istiyorum.Ekli dosyayı görüntüle 1122
Altına mezarı var
Kolay gelsin

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
065054f009c10e998ef94a95e6de45a5.jpg

55942d98e17e68ba67d889e5ab40e0c1.jpg

Ciqlet

Kullanıcı
Karşıdan ve üstten cekimdir buna bir yorum yapabilirmisiniz teşeküürler

Beardly85

Kullanıcı
8442ed342e65cbf76c7f3ac23c3d147d-759ed.jpg

Bana şöyle bi sureti anımsattı ilk bakışta.Gerçi ustalar bayağı sağlam yorumlar yapmışlar ama.Kolay gele

Üst Alt