Kaya Mezari Olabilirmi Sizce | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Mezari Olabilirmi Sizce

esrarengiz2828

Kullanıcı
ben burda böyle bişeyden şüpeleniyorum olabilirmi sizce benim ora yaa sıvanmış kayık gibi yabılmış kapağın üstü örtülmüş kim şüpelene bilirki

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam 1 ci resme bakilirsa yatak isareti vardir ve ortadaki kanal zemine iniyor ordan girisi olmali kaya mezara
ersan ustam vede ikizceli ustam bende o kanalın mezar kapağından içeri su almaması için yapıldığını tahmin ediyorum olabilirmi sizce yağmur suyu gibi ordan akıp aşağı dökülür vede mezaar içine su almaz

esrarengiz2828

Kullanıcı
kanal eğer aşağı doğru devam etseydi eğer sizin söylediklerinize kesinlikle yorum bile yapamazdım ustalarım saygılar değerli ustalarım

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı

sevgili hemşerim,paylaştığın örnekte kanal yok. kanalın zemine kadar inip inmemesi anlamını değiştirmez.
bu resimde çizdiğim yerde oda bulgusu görünüyor. zaten sağdaki kaya da yerin ciddiyetini veriyor.
o kayadan başlayıp çizdiğim kayanın altına doğru uzanan odalarmı vardır yoksa ayrı ayrı yapıtlarmı vardır bu görüntülerden anlayamıyoruz.
şimdi bazı mezar odalarının üzerine ,mezar konduğu olur.bunu belirtelim. ama kanal olması burası için biraz zor gibi.acaba önünden başlayan bir başka girişmi vardır. bu detayların burası için hangisi geçerlidir anlaşılmıyor. bunun belirlenmesi çok kolay ama yerinde ve nasıl olması gerektiğini biliyorsun. yakın olsak başımız üzerine ama resimlerden net söylemek imkanı maalesef yok.

cantar

Kullanıcı
YANLIŞ GÖRMÜŞÜM ÖRDEKMİŞ O ....

cantar

Kullanıcı
YER GÜZEL DİĞER YERLERİN GİBİ AMA SANA BİR DOSTSÖZÜ KAFANI DAĞITMA ÖNCE BİR YERİ BİTİR ONDAN SONRA DİĞERYERLERİNE BAK..

esrarengiz2828

Kullanıcı
ustam bunu kapalı vede benim resim gibi düşünemezmiyiz kanalı açarken kırmış olamazlarmı sizce bi matkaplık işi var gibi saygılar

Üst Alt