Kaya Mezari Olabilirmi Sizce | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kaya Mezari Olabilirmi Sizce

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
68dcf3967c4d5f5daace2fe6f49dccc4.jpg
835b24b229e0180e04288baa609e3219.jpg
f87a608442fadc93e0fba72df387e559.jpg
bunlarda sivri tasin arkasi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kayanin arka kismi ve gobegini kontrol et fakat esas yerler sivri tarafin baktigi tepede en ustde yuva seklinde sunaga benzer bir yer alt kisimlarindada sirali kaya mezarlari olabilir baktigi istikametde derenin uzt tarafinda su kaynagi varmi bakti tarafida resmlersen daha net sonuca ulasiriz

esrarengiz2828

Kullanıcı
kayanin arka kismi ve gobegini kontrol et fakat esas yerler sivri tarafin baktigi tepede en ustde yuva seklinde sunaga benzer bir yer alt kisimlarindada sirali kaya mezarlari olabilir baktigi istikametde derenin uzt tarafinda su kaynagi varmi bakti tarafida resmlersen daha net sonuca ulasiriz
bakdığı dere tarafındaki tepedeki mezarlar açık zaten ustam

yoksul

Kullanıcı
senin içini karaladığın çukur mezar için yeterli boyutdamı bana sanki hiç kapatılmamış hep açıkmış gibi geldi eğer mezarsa içine girecek kiş girmekten vazgeçmiş olmalı eğer üzerinde kapak olsaydı kapak koyulan yerleri biraz yontulmuş yani kapağa yer yapılmış olmsı gerekirdi diye düşünüyorum bence sadece işret olması için yapılmış olabilir diyorum yanılıyorsam ustalar beni uyarsın bende bilgilenmiş olurum

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
bakdığı dere tarafındaki tepedeki mezarlar açık zaten ustam
oralar acilmissa daha oncede belirttigim gibi kayayi kontrol et ordada yoksa baska yere bakmana gerek yok elden gecirilmisdir demekki birde arka tarafinda bosluk bakiver bazen kayalarin arkasinada mezar koyabiliyorlar o dikili kayayi baz alip

esrarengiz2828

Kullanıcı
senin içini karaladığın çukur mezar için yeterli boyutdamı bana sanki hiç kapatılmamış hep açıkmış gibi geldi eğer mezarsa içine girecek kiş girmekten vazgeçmiş olmalı eğer üzerinde kapak olsaydı kapak koyulan yerleri biraz yontulmuş yani kapağa yer yapılmış olmsı gerekirdi diye düşünüyorum bence sadece işret olması için yapılmış olabilir diyorum yanılıyorsam ustalar beni uyarsın bende bilgilenmiş olurum
yoksul ustam zaten son resmi örnek açılmış bi yer olaraktan ben attım formu iyi okuyunuz

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
ustam bunu kapalı vede benim resim gibi düşünemezmiyiz kanalı açarken kırmış olamazlarmı sizce bi matkaplık işi var gibi saygılar
üstteki yorumumda enderde olsa mezar odalarının üzerine mezar koyarlar. veya yakınlarına.düşündüğünün doğru olduğunu kabul edelim ama çocuk mezarıdır. hiç bir değer vereceğini sanmıyorum. zaten olsa almalıydınız. kayadaki çekim kistten daha kolay görülür.

Üst Alt