Kaya Taş Falcısından Fal Örnekleri Beğenirsiniz Umarım.........2 | Sayfa 17 | Define işaretleri ve anlamları

cantar

Kullanıcı
10513328_1564231707140850_6248091703065079604_n.jpg

patika yol keçi yolu gitmiş gitmiş bir yerde bitmiş bittiği yerdede bir kapalı yer açılmış

1- şimdi ben ustayım ben bunlara yıllarımı verdim bunları öğrenene kadar yıllarım geçti canım acıdı taban teptim emekler verdim sizlere niye açıklıyayım mı demem lazım yoksa

2- ben bunları öğrendim bunları gördüm bunları çözdüm bunlardan netice aldım sizlerede bunları yapmanızı mı önermem lazım ben ikinci şıkkın insanıyım ...................
üzerine alınan alınabilir ustalık kendisinden sonra başkalarına faydası olacak çıraklar yetiştirmek demektir...................

son zamanlarda dikkat ediyorum ustalar arasında bir bıkkınlık kırgınlık kızgınlık görüyorum bu forumun bu ailenin bir ferdi isek gerçek anlamda bize yakışanı yapmamız gerek bakıyorum forumda ustalar geziniyorlar ama yoruma gelince paylaşıma gelince tık yok insanlar arasında makam ve mertebe gelip geçicidir güzel insan iyi insan olmak arkasında güzel anılar güzel eserler bırakmak efdaldir...................
saygılarımla........

Üst Alt