Kayada ayak izi ve oymalar... | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kayada ayak izi ve oymalar...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Abi tek kelime ile müthiş bir yer.
Çubukların is yapacaktır.
Cok detaylı bir yer.
Cevrede genis alanda malzeme var.
Tepede dahi.
O kazılan yerdeki iki taşın olduğu nokta tamamen doğru nokta, duvar ve tünel girişin olacak.
Yönleri ve çevreyi biliyorum ama sizin teyit etmeniz lazım.
Detaylı araştırılması gereken bir yer.
Dere ve çevre emareleri yön ve metrajla konuyu toparla.
Agac ve dere şartın var.
Kolay paran var taşları iyi incele.
Teşekkür ederim ustam Allah razı olsun...
Muhit sıkıntılı bölge cenderme dron kol geziyor ben dizlerimdeki ağrılardan dolayı zor bi coğrafya dolaşamam ama arkadaşım birkaç gün sonra gidecek o vakit detaylı bir araştırma yaptıracam...
Ustam diyorumki Şu kolay parayı bi çıtlatsan kulağıma kimseye demem aramızda...☺️

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Haklisin.
Birturlu dane ile ugrasan cikmiyor.
Bu nedenle ilk islemi/kademeye baslamayana sonraki asamalari soylemek uygun dusmez.

#########@@@######
GENEL BIR DEGERLENDIRME:
(Konu ile baglantili amma konuyu acanlarla bir ilgisi yok.)
Bu vesile ile şunlari da soylemek isterim.
Kimse kusurima bakmasin bodoslama dalayim;
Malesef racon bilende cok kalmadi.
Nokta veriyorsun
Gidip teyit etmiyorlar
Teyit eden de mali aliyor, bir tesekkur bile etmiyor. İnsan utanir biraz. Emege tecrubeye saygi kesinlikle olmali.

4 sene once bir arkadasim yonlendirdi bana bir baba ogulu. Bana 7 km uzaklikta bir belde de yasiyorlarmis.
Her kademede yardimci oldum.
En son kapiya geldiler.
Sonra telefon etmez oldular.
Bende soylemeyene sormam, uzerine de asla dusmem.
Aradan 1 ay kadar zaman gecti. Rehberi temizliyorum. Baktim baba ogulun kayitlarini gordum. Ikisini de aradim. Hatlari kapatmislar 😉
Iste ben buna kiziyorum. Raconsuzlar beni deli ediyor.
Yahu ben onlara ortak olmak istesem basta soylerim, kilimi bile kipirdatmam. Biz arkadisin hatiri var deyip geriden olsada yardimci oluyoruz. Adamlar bir tesekkur etmeden kaybolup gidiyorlar. Vicdansiz tosbağalar. 🤣
Menfaat kavramı çok değişti. Eskiden menfaatler iyi kullanılırdı. Yardım edene yardımla karşılık verilirdi. Şimdilerde vur kaç oyunu hat safhada.
racon zaten kalmadı. Raconda ilk kural şeffaflıktır bulunması ise imkansız artık. Sonrası saygı ve sadakat onlar da yok denilecek kadar az. Ben hep ğzülürdüm herkese detay verirdim ama artık gerçekten sınırlı davranıyorum. Bu böyle de gider.

Usdat bende aynısını yaşadım. Adama noktayı söyledim. Kayboldu bir iki ay sonra söylediğiniz gibiymiş dedi. Adam bir çay söyler degilmi. 😂
Adamlar haklı ustam. Bakmışlar sen çay veren biri değilsin onlarda vermemiş. Daha onlar çayını alamamış biz nasıl alalım. 😂😂😂😂
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşım iyileşince alanda çalışma başlayacak yalnız çalışma yapmayı düşündüğü nokta ikinci fotodaki yer sizler eğer emeği boşa gider derseniz bilemiyorum komşuda pişer bizede düşer inşallah...
ALLAH gönlünüze hayırlı olanı versin İnş’ALLAH. 🤲
Usdat ortak değiliz.kimseden beklentimiz yok. Emeğinin karşılığını alabilirse ne mutlu bize. Ömrümüzün çoğu geçti azı kaldı.
Bize bir dua yeter diyor ustam 😂👍

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Menfaat kavramı çok değişti. Eskiden menfaatler iyi kullanılırdı. Yardım edene yardımla karşılık verilirdi. Şimdilerde vur kaç oyunu hat safhada.
racon zaten kalmadı. Raconda ilk kural şeffaflıktır bulunması ise imkansız artık. Sonrası saygı ve sadakat onlar da yok denilecek kadar az. Ben hep ğzülürdüm herkese detay verirdim ama artık gerçekten sınırlı davranıyorum. Bu böyle de gider.

Adamlar haklı ustam. Bakmışlar sen çay veren biri değilsin onlarda vermemiş. Daha onlar çayını alamamış biz nasıl alalım. 😂😂😂😂

ALLAH gönlünüze hayırlı olanı versin İnş’ALLAH. 🤲

Bize bir dua yeter diyor ustam 😂👍
Allahuteala gönlümüzü biliyor...
Mevlam cümlemizin gönlüne göre versin...
Benim hayatım boyunca hiç parada pulda gözüm olmadı, elhamdülillah bir tas çorbamız kaynıyor...
Rabbimden dileğim, vatanımıza milletimize, hayırlı hizmetlerde bulunmak, ihtiyaç sahiplerinin dertlerine derman, yarasına merhem olmak, murdımız budur mevlam izin verirse inşallah...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Abi tek kelime ile müthiş bir yer.
Çubukların is yapacaktır.
Cok detaylı bir yer.
Cevrede genis alanda malzeme var.
Tepede dahi.
O kazılan yerdeki iki taşın olduğu nokta tamamen doğru nokta, duvar ve tünel girişin olacak.
Yönleri ve çevreyi biliyorum ama sizin teyit etmeniz lazım.
Detaylı araştırılması gereken bir yer.
Dere ve çevre emareleri yön ve metrajla konuyu toparla.
Agac ve dere şartın var.
Kolay paran var taşları iyi incele.
Ustam etraf meşeden hiçbir şey görünmez durumdaymış gittiğinde olabildiğince araştırma yapacak yönler bu şekilde...

Ekli dosyalar

• IMG-20220723-WA0000.jpg
    IMG-20220723-WA0000.jpg
    394.5 KB · Görüntüleme: 8

KANAS_USTA

Vip Üye
Muhit sıkıntılı bölge cenderme dron kol geziyor ben dizlerimdeki ağrılardan dolayı zor bi coğrafya dolaşamam ama arkadaşım birkaç gün sonra gidecek o vakit detaylı bir araştırma yaptıracam...
Ustam diyorumki Şu kolay parayı bi çıtlatsan kulağıma kimseye demem aramızda...☺️
Vereyim ancak alternatifli bir yer abi yoksa direk yazardım. Çevredeki emareleri yön ve metrajları ile bilmek lazım.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ustam etraf meşeden hiçbir şey görünmez durumdaymış gittiğinde olabildiğince araştırma yapacak yönler bu şekilde...
Yönler benim tahmin ettiğim gibi. Şayet o yön tam aksi halde olsaydı @BulursamKader25 ustam dediği konusunda %100 haklı olacaktı. Çünkü soygun veya herhangi bir afet olmadan orada değişim söz konusu olamaz. ağaçların az veya dağınık olduğu kısım ya güneyinde yada kuzeyindedir. toprak analizi yapman fadanıza olacaktır ustam.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Yönler benim tahmin ettiğim gibi. Şayet o yön tam aksi halde olsaydı @BulursamKader25 ustam dediği konusunda %100 haklı olacaktı. Çünkü soygun veya herhangi bir afet olmadan orada değişim söz konusu olamaz. ağaçların az veya dağınık olduğu kısım ya güneyinde yada kuzeyindedir. toprak analizi yapman fadanıza olacaktır ustam.

Üst Alt