Kayalar,muska Taşı.. | Define işaretleri ve anlamları

Kayalar,muska Taşı..

SEVALİ

Kullanıcı

Tek resim olduğu için özür dilerim..

Devamlı önünden geçtiğim bir bölge ramazandan sonra sizlerin yönlerdirmesi ile detaylıca resimleme yaparım..

Kısaca anlatmam gerekir ise bu kayaların arkasında kuzey yönünde 50 metre mesafede birbirine çapraz şekilde muska taşları mevcut yine bu kayaların arkasında bulunan kuzey yönünde tatlı su ve güney yönünde acısu bulunmaktadır..

Yorumlarınız için teşekkür ederim..

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
ustam ağır yerlerle geliyorsun. tek resimde olsa olağan üstü bir yeri anlamaya fazlası ile yeterli.

alanda bazılarını çizdiğim bir sürü bulgu mevcut.
yavrusunu besleyen, o cüssesiyle çoklarını daha doyurur. sağlıcakla.
ilk reim büyüterek bakılmalı.

SEVALİ

Kullanıcı
ustam ağır yerlerle geliyorsun. tek resimde olsa olağan üstü bir yeri anlamaya fazlası ile yeterli.

alanda bazılarını çizdiğim bir sürü bulgu mevcut.
yavrusunu besleyen, o cüssesiyle çoklarını daha doyurur. sağlıcakla.
ilk reim büyüterek bakılmalı.

Sayın ikizceli yorumunuz için teşekkür ederim..

SEVALİ

Kullanıcı
Ustam yanlış anlaşılmamakla beraber benim dikkatimi çeken ortadaki yılanı unutmuşsunuz sağ gözü dahi alelen ortada..

Son düzenleme:

ikizceli

Kullanıcı
Ustam yanlış anlaşılmamakla beraber benim dikkatimi çeken ortadaki yılanı unutmuşsunuz sağ gözü dahi alelen ortada..
en ciddi olan yere değindim. resmin kapsadığı alan içinde en son sağ kısıma kadar, düzlüğün altı sıra bir çok mezar odaları mevcut.
bulgularıda kayalarda.
sürata benzeyen bir çok nokta görünmekle beraber,yılan olduğu kanaati oluşturan bulgu görmedim yada seçememiş olabilirim.
o noktayı çizebilir yada gittiğinde çekimlerin içine katarak paylaşarak görünmesini ve anlaşılmasını sağlayabilirsin. sağlıcakla.

ikizceli

Kullanıcı
Veni Vidi Vici Usta Yılanlar demek istediniz galiba sol kısımda var 4 veya 5 adet zehirli olduğunuda belirtmişler.Araya girdiğim içinde kızmazsın umarım
sizler gibi samimiyetine gönülden inandığımız dostlarımıza nasıl kızabileceğimizi düşünebilirsin erdem kardeşim.
alan çok geniş,yanlış yerleremi bakıyor yada anlayamıyormuyum bilmiyorum. iftar saatleri takipte biraz geriyor. bir çizebilirmisiniz.

Üst Alt