Kayalar,muska Taşı.. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Kayalar,muska Taşı..

SEVALİ

Kullanıcı
en ciddi olan yere değindim. resmin kapsadığı alan içinde en son sağ kısıma kadar, düzlüğün altı sıra bir çok mezar odaları mevcut.
bulgularıda kayalarda.
sürata benzeyen bir çok nokta görünmekle beraber,yılan olduğu kanaati oluşturan bulgu görmedim yada seçememiş olabilirim.
o noktayı çizebilir yada gittiğinde çekimlerin içine katarak paylaşarak görünmesini ve anlaşılmasını sağlayabilirsin. sağlıcakla.

İkizceli ustam telefondan yazıyorum yarın pc den işaretler eklerim ..

SEVALİ

Kullanıcı
kaya mezarlik alanindasin ustam bende ikizceli ustaya katiliyorum kim bilir nekadar kaya mezar odalarein var buralardas cubuk kulanmayi bilirsen dikatli bir incele deerim.

Ersan ustam şimdiye kadar hiç çubuk kullanmadım desem ama bundan sonra şart oldu..

SEVALİ

Kullanıcı
Tapatalk deneme..
Sent from my RM-875_eu_turkey_966 using Tapatalk

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
WWWdVE.jpg

Ustam sade yılan olarak gördüklerim,

SEVGİLİ KARDEŞİM,bazılarını nasıl gördüğümü yazdım.her görüşe saygı duyacağız,siz o manada değerlendiriyorsunuz.amenna.
yol tünel vb. kanal şeklinde oymaların yılan olarak değerlendirildiğini biliyorum.
benim bildiğim ve inandığım,yılanlar mutlaka kabartma olur. oyma olanlar yapılışlarına göre ,yoldur,akarsudur tüneldir.şüphesiz başka manalarda olanlarda var. görüşlerimi açıklamadan geçemedim.hakkını helal et.sözlerimden seni yanlış değerlendiriyor anlamınıda kimse çıkarmasın lütfen. benimde yanlış değerlendiriyor olmam pek doğaldır. tarifim benim doğrularım,sadece beni bağlar. kimsede ikimizi yadırgamasın. daire içine aldığımıda yüzlerce kanala değişmem. sizce neye benziyor.
sağlıcakla kardeşim.

SEVALİ

Kullanıcı

SEVGİLİ KARDEŞİM,bazılarını nasıl gördüğümü yazdım.her görüşe saygı duyacağız,siz o manada değerlendiriyorsunuz.amenna.
yol tünel vb. kanal şeklinde oymaların yılan olarak değerlendirildiğini biliyorum.
benim bildiğim ve inandığım,yılanlar mutlaka kabartma olur. oyma olanlar yapılışlarına göre ,yoldur,akarsudur tüneldir.şüphesiz başka manalarda olanlarda var. görüşlerimi açıklamadan geçemedim.hakkını helal et.sözlerimden seni yanlış değerlendiriyor anlamınıda kimse çıkarmasın lütfen. benimde yanlış değerlendiriyor olmam pek doğaldır. tarifim benim doğrularım,sadece beni bağlar. kimsede ikimizi yadırgamasın. daire içine aldığımıda yüzlerce kanala değişmem. sizce neye benziyor.
sağlıcakla kardeşim.

İkizceli ustam eşsiz yorumuza çok teşekkür ederim ..

Telefondan tam seçemiyorum bir yavru annesini emiyor fakat hangi canlı bilemedim sağlıcakla..

Konuyu yarın dahada zenginleştirmeye çalışacağım..

Tüm yorum yapan yapmayan ustalarıma teşekkür ederim.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
İkizceli Ustama katılıyorum doğru Annesini emen yavru izlemini vermişler,fakat yavrunun da ne olduğunu annenin de ne olduğunu çözemedim,Veni vidi vici ustanın sayesinde bu husustada eksiklerimi anlamış bulunuyorum,Benim bir katkım bulunmuşsa ustalarıma Helalı Hoş olsun,Esas hak sahipleri sizlersiniz sizler helal ederseniz ALLAH (cc) razı olsun,etmesenizde canınınz sağ olsun

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
İkizceli Ustama katılıyorum doğru Annesini emen yavru izlemini vermişler,fakat yavrunun da ne olduğunu annenin de ne olduğunu çözemedim,Veni vidi vici ustanın sayesinde bu husustada eksiklerimi anlamış bulunuyorum,Benim bir katkım bulunmuşsa ustalarıma Helalı Hoş olsun,Esas hak sahipleri sizlersiniz sizler helal ederseniz ALLAH (cc) razı olsun,etmesenizde canınınz sağ olsun
aşk olsun erdem kardeşim. bizleri yeterince tanımış olduğunu düşünüyordum. insanların örnek alacağı bir tarzda ,saygı ve sevgi içinde,bir birimizi incitmeden,kardeşane duygularla fikir alışverişinde bulunuyoruz. sen ben düşüncesinde olmadan,her birimizin bir diğerinden alacağı bir şeyler mutlaka var.katılımın fazla olması eksiklerimizide gidermemize vesile oluyor. ben kendi adıma bir kaç yorumu olan bir üyenin bile ne yazdığına bakar,bilmediğimiz bir detaya değinmiş olabilir düşüncesi taşırım.
YÜZE RABBİM,SAMİMİYETTEN,kardeşlik duygusundan yoksun bırakmasın sizlerdende razı olsun inşaallah. sizler gibi muhterem kardeşlerimle ,bir arada olmaktan gurur duyuyorum.
ben baş kısmında az bir farklılık olmasına rağmen ,arka ve sırt kısmın verdiğini baz alarak ayıya benzettim. yüzde % bütün uvuzları ile ayni olacak diye bir kuralda yoktur.özellikle anlaşılmasını zorlaştırmak için tam olarak benzetmezler.
sağlıcakla. selametle.

Üst Alt