Köprü ve para yerleri | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Köprü ve para yerleri

shownokanky2

Kullanıcı
Bizim burdada varmış eski bir köprü ama sağolsun köprüyü yikmislar mermerden ayakları varmış zamanın adamı bunu alip köyde ev temeline kullanmış bu aradada köprünün yeride değişmiş ermeni bir kişinin deyişini göre o köprü saraya gidiyormuş çok araştırdık ama köprünün orijinal yerini bulamadık sizce köprü saraya gidiyorsa ne kadar mesafesi vaRdir.köprü mevzusu olunca paylasayim dedim bizim buralarda heryer yaşam

erenler

Kullanıcı
camıye türbeye giripte hazine arayanlara şuankı cezaların hepsı geçerli olsun tabıkıde ama adam tarlada bağda yol kenarında kendi arazısınde arama yapıyo dıyelım ozaman bu cezalar çok saçmaa ben kendımden örnek vereyım ustalarım kahve hayatı yok avcılık yok spor desen bızım mılletımızde hıç yok bı bu hobımız var oda spor gibi temız hava oksıjen alıyoruz bu hobı sayesınde oda bazen ama oda suç sayılıyo bızım ülkemızde yurt dışında adamlar ne güzel elınde makına spor yapıyo stres atıyo bızım mılletımızdede şu var adam acıyo 2 m cukur öylece bırakıyo be ınsan burdan hayvan geçer ınsan gecer dıye hıçmı düşünmessın açtın madem kapat yanlışmıyım ustalarım düşse bırı bıyerını kırsa yada bı hayvan oda can sonuçta gunah degılmı bence daha duyarlı olmalıyız saygılar

cesur58

Kullanıcı
selamunaleyküm arkadaşlar bugün arkadaşım bana kötü bir haber verdi 2 yıl önce bir köprüye gitmiştik işaretleri incelemeye köprüde üst üste sıralanmış 4 papaz resmi vardı zarf işareti ufak ufak delikler son olarakta kiprit kutusu kadar tek boynuzlu bir hayvan füğürü vardı .o zamanlar yanımıza güya işaretten anlayan süryani birini götürdük bizi köprüden 2km uzakta birr mezara götürdü burası dedi ama çalışılacak biyer degildi çünkü ayak altı biryerdi.bugun arkadaş ben oraya arkıyolok götürdüm 10un üzerinde açılmış kasaları gösterdi hepsi gitmiş dedi .yani köprü paraları bilen için basit bir içşilikle alınabilecek yerlermiş bunu öğrenmiş olduk .

feramus

Kullanıcı
Resimlerini çekip siteye atsaydın bilgi amaçlı güzel paylaşım olurdu.

Abdullah313

Kullanıcı
Çok güzel konu olmuş, her eski yerleşim yeri yakınında su olur. Su varsa %90 köprü olur. Hemen herkesin karşısına çıkacak önemde ama benim gibi sonradan gelenler, fotolar uçtuğu için neredeyse hiç bilgi sahibi olamadan konuyu okuyup bitirecekler

adrenalin68

Kullanıcı
Bozkurt Ustam ve diğer site yöneticileri sizden ricam bu ve bunun gibi bazı önemli konularda resimler yok. Resimleri güncelleyebilir misiniz aceba?

sprtcs

Kullanıcı
Cevap: Köprü ve para yerleri

5134049183.jpg

3908405048.jpg

dscf53yjy.jpg

dscf53yey.jpg
usta resimleri güncellermisin kaldırılmış resimler