Koltukmu Desem Bilmiyorum | Define işaretleri ve anlamları

Koltukmu Desem Bilmiyorum

TEVFiK

Vip Üye
S.a. Sayın Ustalarım Pazar günü gittiğim yerde ben böyle bir yer ile karşılaştım ve bilmiyorum nedendir ilgimi çekti ve bende hemen resimledim.
Siz değerli yorumlarınızı Ben'den esirgemeceğinizden ümit ederek sizlere sunmuş bulunuyorum.
şimdiden yorumlarınız için teşekkür eder.Saygılarımı Sunarım.

bu koltuk dediğimin tam sol tarafı.( oturulduğunda kalan yan bölüm)

bahsetmiş olduğum yer ve ön yüzü.

evet ancak bu kadarını çekebildim.ne yapmam gerekir .bu koltuk diye düşündüğüm oturulan yeri dikkatli bakıldığında sol tarafına doğru sivrimsi gidiyor.yani kare veya dikdörtgen değil.
Saygılarımla.

aurum

Kullanıcı
tevfik usdam .zebun usdanın dedigi gibi koltuk deyil koltuk olması için kolluk yerlerininde olması lazım .bencede oturak taşı..öncelikle sag .sol .sonra karşı ve tam arka tepeye dogru bakılması gereken yerler ..buralarıda incele usdam simetrik olan yerler var.daire içinde haç var gibi resim yanıltması degilse..

wolf_52

Kullanıcı
güzel bri yer teyfik ustam,ceviz toplamya diyerek mi çıkdın gene evden sayın abim:D:D(kahkaha)(kahkaha)oturak taşından haç gördüm emin olmamakla birlkde,dah yakın fotraf gerkli emin olmak için bu da şayet yanılmıyorsak ufak bir müjde gibi duryor,arkasındaki ve kendisi düzgün tıraşlı oluşu bu taşın dışında bir yerde olmadığnı söylüyor,diyer tarflarında fotraflarsan yaklamış oluruz sanrım, yada sağlam bir pulse makina tutmak gerek,bu taşa, resme göre sağ tarfı mahsen mezar tipi gibi duruyor,çalı olan yer temzlenirse netleşcek her şey daha, giriş orda gibi duryor saygılarım la...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
ilgini çekmese şaşardım tevfik ustam. önemsiz gibi bahsediyorsun ama hiçte öyle değil. çevresinede başkalarıda çıkacak ,bu görünen yerde kaç odaya razısın.
ben bu tiplere şoför koltuğu diyorum. tabiki bildiğimiz koltuk değil. statüsü biraz daha düşük şahıslara ait mezar oda bulgusu.
tevfik kardeşim,resimler maalesef düşük pikselden çıkmış istediğim netlikte büyüterek inceleyemedim. sadece girişlerinden emin olamadım. ön düz zemin bir kaç metre içinde bitiyor ve ön kısım meyilleşiyormu.
oturduğunda sol arkadaki kaya meyilli traşlı. ve iki kayanın arasından arkaya geçişli çıkacaktır diye düşünüyorum. oturduğunda birinci oda solunda ikinci arkaya uzanmalı. sağ kısım ayrı.

o solda gördüğüm senin de dikkatini çektimi. oturak bir sol iki olabilir,sağ kısım daha teferruatlı ,görünen üç bölüm üçü de alan içinde. önden yatay geçişle girişleri,üst kademelerden de odalarını arka arkaya görebilirsiniz.
çok bulgu var ama yeterince anlaşılamadığı için,yakın noktalarında odalar dışında yer veren varmı bilemiyorum. olma ihtimali doğabilir. böyle bir nokta yakalanırsa kolay olur. lakin tam tespit yaptığınızda derinliklerini ve tünel boylarını gördüğünüzde kolay yerler olmadığını göreceksiniz. bir tasarruf düşünülürse mutlaka metal tespiti öneririm. çünkü oturaklar pek malzeme vermez. bilhassa iki yanları iyi incelemek gerekir. sağlıcakla kal tevfik ustam.

TEVFiK

Vip Üye
ilgini çekmese şaşardım tevfik ustam. önemsiz gibi bahsediyorsun ama hiçte öyle değil. çevresinede başkalarıda çıkacak ,bu görünen yerde kaç odaya razısın.
ben bu tiplere şoför koltuğu diyorum. tabiki bildiğimiz koltuk değil. statüsü biraz daha düşük şahıslara ait mezar oda bulgusu.
tevfik kardeşim,resimler maalesef düşük pikselden çıkmış istediğim netlikte büyüterek inceleyemedim. sadece girişlerinden emin olamadım. ön düz zemin bir kaç metre içinde bitiyor ve ön kısım meyilleşiyormu.
oturduğunda sol arkadaki kaya meyilli traşlı. ve iki kayanın arasından arkaya geçişli çıkacaktır diye düşünüyorum. oturduğunda birinci oda solunda ikinci arkaya uzanmalı. sağ kısım ayrı.

o solda gördüğüm senin de dikkatini çektimi. oturak bir sol iki olabilir,sağ kısım daha teferruatlı ,görünen üç bölüm üçü de alan içinde. önden yatay geçişle girişleri,üst kademelerden de odalarını arka arkaya görebilirsiniz.
çok bulgu var ama yeterince anlaşılamadığı için,yakın noktalarında odalar dışında yer veren varmı bilemiyorum. olma ihtimali doğabilir. böyle bir nokta yakalanırsa kolay olur. lakin tam tespit yaptığınızda derinliklerini ve tünel boylarını gördüğünüzde kolay yerler olmadığını göreceksiniz. bir tasarruf düşünülürse mutlaka metal tespiti öneririm. çünkü oturaklar pek malzeme vermez. bilhassa iki yanları iyi incelemek gerekir. sağlıcakla kal tevfik ustam.
S.a. Sayın İkizceli Ustam yorumunuz ve görüşleriniz için çok teşekkür ederim.evet resimler biraz kötü çıkmış özür dilerim boşluğuda bulabilmemiz için yine döndük dolaştım bu çubuk'lara :( (ağla) geldiiii dayandı bende'de hiç şans yok şöyle ersan Ustam gibi hemencicik kolay bir yer' yerler bulamadım(ağla) ama tabii ben bu aralar çok dolaşıyorum İnşallah bir gün denk gelecektir diye umuyorum bakalım benim kaderime ne-'neler denk gelecek bilemiyorum.:D Saygılarımla.

TEVFiK

Vip Üye
güzel bri yer teyfik ustam,ceviz toplamya diyerek mi çıkdın gene evden sayın abim:D:D(kahkaha)(kahkaha)oturak taşından haç gördüm emin olmamakla birlkde,dah yakın fotraf gerkli emin olmak için bu da şayet yanılmıyorsak ufak bir müjde gibi duryor,arkasındaki ve kendisi düzgün tıraşlı oluşu bu taşın dışında bir yerde olmadığnı söylüyor,diyer tarflarında fotraflarsan yaklamış oluruz sanrım, yada sağlam bir pulse makina tutmak gerek,bu taşa, resme göre sağ tarfı mahsen mezar tipi gibi duruyor,çalı olan yer temzlenirse netleşcek her şey daha, giriş orda gibi duryor saygılarım la...
S.a. Sayın wolf Ustam öncelikle yorumunuz için çok teşekkür ederim Evet aynı dediğiniz gibi Ceviz toplamaya gidiyorum dedim :D Ammmmaaaa eve dönüşümde ise eli boş gidincede .!!!!!!!!!..gerisinide anlatmıyayım.:eek: (ağla) şimdide yarın başka taraflara gideceğm bakalım bu seferde ne yalan uyduracağım.:D (şeytan) Saygılarımla.:p
Yorum yapan Sayın Zebun Ustam İle aurum Ustama'da konum ile ilgilenip yorumlarında bulundukları için Ayrı,ayrı Teşekkür eder.Saygılarımı Sunarım.

A21MEDLi

Vip Üye
tevfik usta benim görebildiğimde o çalılığın oldu kısım sunu çukuru gibi görünüyor? eğer o çalılık kısım temizlenip sunuu çukuru olduğuna karar verebilsen,altında mezarı var.mezar sarı çerçevenin içinde olur veya çerçevenin dibinde zemin altında girişide olabilir.dediğim gibi önce o çalılık temizlenip karar verilecek.

Üst Alt